Interpretacja Snu o Adopcji Dziecka: Co Oznacza Śnić o Adopcji?

Widziałeś adopcję dziecka we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Adopcja w snach

Adopcja to niezwykle szlachecki czyn i godny podziwu. To ofiarowanie komuś przyjęcie do rodziny, mimo, że nie łączą nas żadne więzi krwi. Sen taki oznacza nadchodzące zmiany w naszym życiu. Czy zawsze będą to zmiany na lepsze to zależy od towarzyszących mu innych rzeczy. Zazwyczaj sen ten wróży śniącemu życie w dobrobycie, uzyskanie wyższego stanowiska w pracy oraz zmianę stanu cywilnego.

Adopcja dziecka przez śniącego oznacza, że niebawem otrzymamy propozycję zmiany stanowiska na bardziej odpowiedzialne. Twój przełożony doceni wysiłek jak wkładasz w rozwój firmy. Być może czeka Cię również premia lub znaczna podwyżka. Dla kobiet wróży rychłe zaręczyny oraz ślub z wymarzonym partnerem.

Adopcja śniącego przez kogoś innego oznacza, ze czas na zastanowienie się nad dalszą swoją przyszłością. Być może nadszedł czas na zwrócenie większej uwagi na rodzinę i poświęcenie jej większej ilości czasu. Zadbaj o równowagę w swoim życiu między pracą a rodziną.

Wybór dziecka do adopcji oznacza, że stoimy na rozdrożu nie wiedząc, którą ścieżkę wybrać zarówno w sferze zawodowej jak i uczuciowej. Być może zastanawiamy się czy partner/partnerka, z którą obecnie jesteśmy to ta osoba, z którą jesteśmy gotowi spędzić nasze całe życie. W sferze zawodowej zastanawiamy się czy dana profesja jest tą, którą chcemy się zajmować i rozwijać ją.

Adopcja bliźniaków oznacza, żebyśmy uważali w co inwestujemy, tak aby nie popaść w tarapaty finansowe. Ryzyko w tym momencie nie jest wskazane, ponieważ możemy zbyt dużo stracić.

Ktoś z naszego otoczenia adoptowany oznacza, że zbyt mocno interesujemy się innymi, co powoduje uczucie zazdrości. Skup się na sobie, zwróć uwagę na to co już osiągnąłeś, co masz, a co jeszcze jesteś w stanie osiągnąć.

Widzieć adoptowane dziecko oznacza, że w niedługim czasie uda nam się zgromadzić ogromny majątek, dzięki czemu nasze życie ulegnie poprawie.

Adopcja zwierzaka ze schroniska to znak, że zaniedbujesz relacje z przyjaciółmi. Warto zarezerwować sobie czas na spotkania z przyjaciółmi. Tego typu spotkania na pewno pozytywnie wpłyną na śniącego.

Adoptowane dziecko w wodzie oznacza, że w Twoim bliskim otoczeniu jest osoba, którą jest negatywnie nastawiona do Ciebie. Zaobserwuj kto wśród Twoich bliskich neguje każdy Twój pomysł, kto jest pesymistą i wystrzegaj się jej, aby nie udzielił się Tobie taki nastrój. Myśl pozytywnie.

Adoptowane dziecko na rękach u nas oznacza, że wkrótce otrzymamy bardzo pomyślne wiadomości dotyczące ślubu w rodzinie lub w gronie najbliższych przyjaciół.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *