Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Balkonie?

Widziałeś balkon we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Symbolika snu o balkonie

W snach często pojawiają się miejsca, które dobrze znamy albo które w jakiś sposób odcisnęły piętno na naszej podświadomości. Jeśli jednak cały sen w wielkiej mierze skupia się na balkonie, może to oznaczać wiele rzeczy w zależności od kontekstu.

Balkon symbolizuje okno na świat, a jeśli w swoim śnie widzisz go od wewnątrz, jest to znak, że wkrótce Twoje życie bardzo się odmieni w pozytywnym sensie. Poznasz nowych ludzi, którzy zapewnią Ci sporo radości i otworzą nowe możliwości w wielu aspektach Twojego życia.

Jeśli w swoim śnie stoisz na balkonie, bardzo ważne jest to, co z niego widzisz. Jeśli jest to ocean lub morze, to znak, że brakuje Ci przestrzeni w związku lub relacjach rodzinnych. Być może właśnie ten sen zainspiruje Cię do tego, aby zadbać również o swoje potrzeby, odświeżyć dawne pasje i codziennie znaleźć chociaż chwilę dla siebie.

Jeśli patrzysz z balkonu na mur, to znak, że czekają Cię trudne do pokonania przeszkody. Chłodna kalkulacja, racjonalne podejście i brak histerii pozwolą Ci jednak uporać się z nimi zanim naprawdę Ci zaszkodzą.

Sen, w którym patrzysz z balkonu na innych ludzi, ale w ogóle nie nawiązujesz z nimi kontaktu, to znak, że zależy Ci na tym, aby poprawić swoją społeczną pozycję. Kompleksy na tym punkcie mogą być głęboko ukryte, ale w głębi duszy wiesz, że starasz się bardziej niż inni, aby znaleźć się wyżej i zostać docenionym.

Jeśli widzisz na balkonie pełno ludzi, ale sam znajdujesz się w innym miejscu, to znak, że za kimś tęsknisz albo czujesz się samotny. Może to również oznaczać, że dystans, który oddziela Cię od bliskich, jest dla Ciebie zbyt dotkliwy. Czasem wystarczy rozmowa telefoniczna albo podjęcie decyzji o częstszych spotkaniach, abyś znów czuł się szczęśliwy.

Jeśli we śnie wypadasz z balkonu to znak, że jesteś łatwowierny i naiwny. Uważaj, bo ktoś bardzo chce to wykorzystać, a przy okazji może wpakować Cię w kłopoty. Może to również oznaczać, że przeceniasz własne możliwości i sam narobisz sobie kłopotów, których można było uniknąć.

Jeśli z premedytacją skaczesz z balkonu i czujesz przy tym radość oraz satysfakcję, to znak, że jesteś gotowy na podjęcie ryzyka, o którym myślisz od dawna. Jeśli dobrze wszystko rozegrasz, czeka Cię pasmo sukcesów i szczęście.

Widok balkonu, na którym brakuje balustrady i jakichkolwiek barierek to znak, że w życiu prywatnym sytuacja jest tak napięta, że każdy drobiazg może doprowadzić do wielkiego konfliktu. Nie zamiataj problemów pod dywan i zdobądź się na szczerą rozmowę z bliskimi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *