Znaczenie snu Basen

Widziałeś basen we śnie? Sprawdź poniżej, co może oznaczać Twój sen.

Basen

Sen o basenie lub innego typu kałuży wody nawiązuje do nieświadomości czy ludzkich emocji; może wskazywać, że odkrywasz swoją nieświadomość i próbujesz lepiej poznać, zrozumieć i docenić samego siebie.

Sen o pływaniu w basenie wskazuje, że jesteś zsynchronizowany z nieświadomą częścią siebie, słuchasz intuicji, moce te wpływają na twoje życie.

Sen może wskazywać na łzy i płacz jako próbę uporządkowania swojego życia.

Może wskazywać, że musisz połączyć swoje zasoby lub wysiłki z innymi, aby odnieść sukces.

 

Pływanie w basenie:

Pływanie stanowi wyraz oczyszczenia lub uwolnienia negatywnych energii i emocji. Być może będziesz musiał wyrazić siebie i swoje emocje by poczuć się lepiej. Być może trzeba będzie pozbyć się wad przeszłości.

Być może przygotowujesz się do "zanurzenia" – rozpoczęcia projektu lub poradzenia sobie z nową sytuacją.

Basen we śnie wskazuje na wewnętrzne uczucia i myśli, gdyż często wiąże się z wodą. Jednak basen odnosi się do niższej intensywności emocji niż w przypadku snów o rzece.

Odkryty basen wskazuje, że będziesz miał szczęście w miłości.

Kryty basen oznacza, że możesz być introwertykiem i odczuwasz znaczną presję ze strony innych.

W momencie, gdy basen we śnie jest obok twojego domu, ale na co dzień nie posiadasz go –  sen wskazuje, że ​​możesz zachowywać się niepoprawnie.

Sen o nadmuchiwanym basenie w twoim śnie wskazuje, że masz wątpliwości co do ludzi lub warunków panujących w twoim życiu. Jednak wątpliwości są stosunkowo niewielkie i nie tak ważne.

 

Sen o wodzie z basenu:

Basen wypełniony czystą wodą wskazuje dobry biznes. Oczekuj dobrych informacji i zysków w związku z podejmowanymi przedsięwzięciami. Bądź na bieżąco.

Pusty basen bez wody odwołuje się do goryczy w twoim śnie. Jednak brak wody w basenie oznacza też dojrzałość i mądrość. Być może mieliście ostatnio całkiem duże projekty nie przynoszące zysku. Pusty basen jest oznaką twojego umysłu, że nie powtórzysz tych samych błędów.

Zbyt płytki basen z niewielką ilością wody, ukazuje niebezpieczne fazy twojego życia, głównie  odnoszą się one do twoich emocji. Przykładowo możesz znaleźć się w słabym punkcie swojego życia partnerskiego. Niekiedy oznacza to niebezpieczeństwo i ryzyko niefortunnych sytuacji.

Jeśli woda w basenie jest niebieska, możesz zobaczyć nawet dno basenu. Oznacza to, że zaczynasz oceniać swoje życie i pracujesz nad lepszą jego jakością, pokonując istniejące problemy.

Jeśli woda w basenie jest krystalicznie czysta, oznacza to dobre zdrowie fizyczne i psychiczne. Jesteś w stanie zobaczyć wszystko, co istnieje w puli szans.

Jeśli brudny basen ma nieczystą, czarną wodę, wskazuje to na troski i pytania dotyczące przyszłości. Możesz mieć coś skrywanego, co jest twoją barierą.

Temperatura wody w basenie wskazuje na twój stan umysłu.

Wreszcie, jeśli woda wydaje się być czymś innym, gdyż wyróżnia się kolorem to sen odwołuje się do emocji adekwatnych dla znaczeń barw.

Sen o rekinie w basenie, ukazuje niewidoczne niebezpieczeństwo. Możesz zachować dobrze skrywaną złość.

Jeśli widzisz siebie nago w basenie, jest to oznaką niezadowolenia i urazy. Widząc innych nagich mężczyzn oznacza to, że będziecie się wstydzić czegoś. Sen o nagich kobietach w basenie oznacza skandal.

Impreza przy basenie to piękno, wkrótce usłyszysz dobre wieści.

Sen o basenie otoczonym drzewem, roślinami lub małym lasem wskazuje, że twój umysł jest bezpiecznym schronieniem. Być może musisz znaleźć trochę czasu dla siebie i zrelaksować się.

Sny z ogniem pochodni przy basenie wskazują, że musisz zachować otwarty umysł, aby znaleźć wolność i odkupienie w swoich wewnętrznych myślach.

 

Basen hotelowy:

Widok basenu jako części hotelowej oznacza, że uczucie to jest tak krótkotrwałe jak krótki pobyt w hotelu.

Jeśli jesteś na szczycie wody i dryfujesz za pomocą urządzenia pływającego, takiego jak pływające krzesło lub deska, to sen wskazuje, że znajdujesz się w dość płynnej, elastycznej sytuacji. Pozwól sobie trochę odpocząć.

Pływanie w basenie we śnie oznacza, że ​​nadszedł czas, by zakończyć to, co już zaczęło się i nigdy nie zakończyło. Naucz się przezwyciężać wszelkie problemy w skuteczny sposób. Posiadasz wielki potencjał do wykonania i osiągnięcia celu.

Sen o tym, że zanurzysz się w basenie pełnym ludzi, oznacza  rozpoczęcie pracy lub projektu z innym zespołem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *