Interpretacja Snów: Znaczenie i Symbolika Bójki

Widziałeś bójkę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Bójka

Sen o jakichkolwiek gwałtownych działaniach – takich jak kopanie, uderzanie, ciągnięcie za włosy, kłucie, mordowanie lub uderzanie innej osoby sugeruje, że musisz podejmować decyzje.

 

  

Ten sen wskazuje, że walczysz z czymś w swoim umyśle. Tylko Ty możesz podjąć wymaganą decyzję, aby poczuć się lepiej. Pokazuje również, że musisz zacząć myśleć nieszablonowo. Jakie jest twoje życiowe osiągnięcie? Czy już to osiągnąłeś?

W wielu okolicznościach sen o własnej przemocy wskazuje, że naprawdę jesteś zły na kogoś, kluczowe jest tutaj poszukiwanie rozwiązania tego problemu. Jeśli śnisz o przejściu przez wąską uliczkę i atakujesz kogoś, pokazuje to ogólną potrzebę pokonania stresu i przestania martwić się o rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły.

Sen także oznacza, że w jakiś sposób zmagasz się z wyrażaniem siebie samego względem otoczenia. Musisz zinterpretować komunikat wraz ze wszystkimi innymi uwzględnionymi czynnikami. Sen o złości wskazuje, że ​​obecnie doświadczasz pewnego rodzaju zagrożenia i że wpływa to na twoje poczucie pewności siebie i asertywności. Jeśli we śnie jest więcej niż jedna agresywna osoba, musisz upewnić się, że wyrażasz swoje emocje w odpowiedni sposób.

Jeśli zmagasz się z byciem sobą w prawdziwym świecie, albo toczysz walkę i jesteś zły, to zwykle sen mówi o problemach. W całym społeczeństwie gniew jest nie do zaakceptowania, a w świecie snów pozostaje prawdą. Jeśli w swoim śnie nie jesteś zły, ale inni są, ważne jest, aby upewnić się, że nie uraziłeś kogoś, kto może ukrywać gniew w wyniku twojego postępowania. Pomyśl o tym, jak gniew był ukazywany w twoim śnie. Może to być człowiek, który jeździ szybkim samochodem, ogniem, a nawet agresywnym zwierzęciem. Niezależnie od tego, jaki element zewnętrzny odzwierciedla złość, to sen wskazuje, że potrafimy kontrolować ten gniew.

Walka symbolizuje twoje własne konflikty z samym sobą. Sen o tym, że jesteś głęboko zaangażowany w kłótnię, wskazuje, że musisz podejmować pochopne decyzje. Jeśli prowadzisz rozsądną kłótnię lub przyjazną debatę, będziesz miał szczęście w najbliższej przyszłości. Taki sen oznacza dobrobyt, dobre okazje biznesowe i bliskich przyjaciół. Zobaczenie walki we śnie oznacza, że ​​stanie się coś nieprzyjemnego. Kłócenie się z kimś mówi, że będziesz otrzymywać wiadomości, a kłótnie z przyjacielem reprezentują zniszczone relacje.

 

  

Takie marzenie jest częste dla kobiet, które posiadają pewne problemy emocjonalne. Niektóre tradycje oznaczają, że ktokolwiek śni się o walce, faktycznie walczy się w życiu realnym. To nie jest zwykła walka, ale taka, która wpłynie na romantyczny związek. Jest to szczególnie zły znak, jeśli w swoim śnie walczysz z przyjacielem. Zwykle sugeruje stratę. Jeśli jednak walczysz z kimś mniej ważnym w twoim życiu, otrzymasz pozytywne informacje.

Sen oznacza konflikt i konfrontację. Wewnętrzna walka z trudnymi emocjami, z innymi ludźmi lub sytuacjami życiowymi. Opór lub próbowanie udowodnienia sobie czegoś. Przeżywa się  intensywną gorycz lub zazdrość.

Występują stresy, sprzeczne żądania, dezinformacja, niesprawiedliwość, konfrontacja z niewiedzą lub zerwane umowy.

Ewentualnie walka wskazuje na twoją chęć poradzenia sobie z traumą lub walkę z twoimi problemami. Brak gotowości do zniesienia problemu lub zaakceptowania złego traktowania.

Zobaczenie jak inni walczą, może wskazywać na te aspekty, które pozostają ze sobą w konflikcie.

Walka może oznaczać konflikt realny.

Sen o walce o przetrwaniu może wskazywać na uczucie desperacji, by pozostać nie pominiętym życiowo. Doświadczanie intensywnego, zazdrosnego konfliktu w życiu codziennym. Poczucie zagrożenia, porażki lub zakłopotania. Należy stawić czoła ludziom, którzy cię znienawidzili. Walcząc z poważną chorobą lub próbując desperacko utrzymać swoją pracę. Walcząc z porażką. Opór lub walka z kimś, kogo uważasz, jest okropną osobą. Walcząc z chorobą.

Sen o walkach psów może ukazywać intensywne lub emocjonalne wahania. Może to również odzwierciedlać twoje odczucia dotyczące walki, której się spodziewasz. Intensywna nienawiść lub gniew wobec drugiego.

Sen, że znajdujesz się w walce, świadczy o wewnętrznych zawirowaniach. Jakiś aspekt ciebie jest w konflikcie z innym aspektem ciebie. Być może to nierozwiązana lub nieuznana część walczy o prawo do bycia wysłuchanym. Może to być również równoległa walka. Jeśli walczysz o śmierć, odnosi się to do twojej odmowy, buntu.

 

Skupienie się  na innych walczących we śnie oznacza, że nie chcesz przyznać się do własnych problemów. Nie przyjmujesz żadnej odpowiedzialności ani nie próbujesz rozwiązać problemów w swoim życiu na jawie.

Sen, że próbujesz walczyć, ale nie możesz rzucać rękami tak mocno, jak chcesz, oznacza brak poczucia własnej wartości i pewności siebie w pewnym obszarze twojego jawy. Nie jesteś pewien swojego następnego ruchu.

Zobaczyć strażaka we śnie reprezentuje wyższą jaźń. Przeżywasz okres oczyszczenia. Strażak jest symbolem prawdziwego bohaterstwa i nadziei.

Sen, że jesteś strażakiem oznacza, że musisz zdystansować swoje emocje.

Walka na jedzenie

Sen o walce z żywnością oznacza, że istnieje konflikt między twoim fizycznym i emocjonalnym dobrem. Jest pewien problem, który musisz rozwiązać w swoim życiu codziennym.

Walka psów

Walka psów we śnie oznacza, że ​​rozpaczliwie odrzucasz siebie samego. Wstydzisz się.

Sen, że psy walczą, oznacza konflikt interesów między tobą a kimś bliskim. Musisz odejść od tej sytuacji.

Walka kogutów

Oglądanie lub uczestniczenie w walkach kogutów w twoim śnie oznacza, że ​​atakujesz męskość lub dumę. Czujesz potrzebę obrony swojej męskości.

Walka na klatkę

Sen, że walczysz w klatce, oznacza, że ​​czujesz się ograniczony lub znajdujesz się  w obcym dla ciebie związku.

Oglądanie walki w klatce reprezentuje sprzeczne pomysły lub przekonania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *