Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Czekoladzie?

Widziałeś czekoladę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Czekolada jako symbol sukcesu i dostatku

Czekolada jest często symbolem słodkiego sukcesu, obfitości i dostatku. Chociaż wydawałoby się, że traktujemy ją jako coś oczywistego, co można tanio nabyć, to nasz podświadomy umysł cały czas pamięta, że jeszcze tak niedawno była ona symbolem luksusu i wysokiego statusu. U Majów i innych cywilizacji Mezoameryki kakao, z którego czekolada powstaje, było normalnym środkiem płatniczym, a jego ziarenka posiadały określoną wartość. Kakao za to było napojem bogów i przysługiwało jedynie władcom, kapłanom i arystokracji. Tak samo luksusowym towarem czekolada była na Zachodzie, jeszcze przez dług czas od jej wprowadzenia.

Znaczenie czekolady we śnie

Czekolada może mieć bardzo wiele znaczeń. Jeżeli prowadzisz biznes, oznacza ona, że działania Twoje przyniosą pożądane efekty i że będziesz rozkoszować się owocami prowadzonych przedsięwzięć. Bardzo często jej ujrzenie lub jedzenie we śnie oznacza, że w Twoim życiu panuje spora stabilizacja i że w najbliższym czasie nie zostaniesz w sposób znaczący wybity poza strefę komfortu. Dla osób, które regularnie inwestują, sen o czekoladzie oznacza, że ich działania są słuszne i powinny one kontynuować prowadzone strategie inwestycyjne.

Czekolada jako symbol ucieczki i braku

Czekolada to jednak także symbol ucieczki i braku. Może być ona symbolem tego, że w życiu brak Ci przyjemności i że nie za wiele czasu poświęcasz na to, by dbać o siebie. Sen o czekoladzie dość często oznacza, że marzysz o drobnych przyjemnościach, jednak wyrzekasz się ich na rzecz realizowania wyższych celów i poważniejszych przedsięwzięć, jednak co ci po ich realizacji, skoro ciągle odczuwasz poczucie straty i przygnębienia z powodu braku rozpieszczania się na co dzień? Jeżeli przyśni ci się taki sen, to jest to znak, że pora sprawić sobie trochę przyjemności i znaleźć w swoim grafiku czas na spontaniczne aktywności, takie jak nieplanowane spotkania ze znajomymi, poddanie się zakupowemu szałowi, by sprawić sobie prezent i innych form spędzania czasu w przyjemny sposób.

Znaczenie snu o czekoladzie

Jeżeli śni Ci się, że dostajesz od kogoś czekoladę, albo spożywasz ją z kimś wspólnie, oznacza to, że między Tobą a tą osobą rodzi się wyjątkowa więź, która przyniesie korzyści wam obojgu. Jeżeli we śnie kupujesz o wiele więcej czekolady, niż jesteś w stanie spożyć, oznacza to, że nadchodzą dni pełne dobrobytu i obfitości.

Czasami we śnie jednak możesz zjeść czekoladę i odczuwać z tego powodu poczucie winy. Oznacza to, że również w realnym życiu ci ono towarzyszy i że podświadomie uważasz, że przychodzi Ci się cieszyć czymś, na co niekoniecznie zasługujesz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *