Znaczenie snu Dach.

Widziałeś dach we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Sen o dachu nawiązuje do podróży, już wkrótce możesz zacząć w swoim życiu spełniać marzenia –  szczególnie, gdy na dachu pojawiły się ptaki.

Stanie samemu na dachu i patrzenie w górę jest nawiązaniem do indywidualnego stylu życia, chwilowego osamotnienia, jakie można odczuwać wewnątrz siebie samego. Komplementacja nad życiem i medytacja pomogą Ci zrozumieć sens i poczuć się lepiej.

Stać na dachu i patrzeć w dół to trudna decyzja jaką trzeba podjąć, jest to zamyślenie, które może zapewnić dobrą nowinę.

Chodzenie po dachu jest podejmowaniem pewnego ryzyka, mówi zarazem o możliwych szansach. Oznacza nowe przedsięwzięcia, potencjał rozwojowy. 

Widzenie dużego i bezpiecznego dachu to duże poczucie bezpieczeństwa jakie możesz odczuwać. Pozostań w tym – to dobry kierunek życiowy.

Widzieć zerwany dach to nieszczęście w domu, możliwa choroba, warto sprawdzić co u najbliższych, przyjrzeć się stylowi życia i zastanowić się czy na pewno zmierza się w dobrym kierunku.

Spaść z dachu to drobne ostrzeżenie o trudnościach, możliwym wypadku wśród bliskich, warto być w tym okresie ostrożniejszym i takie zalecenia kierować do najbliższych.

Widzenie płonącego dachu to powodzenie w życiu, szczęście jakie nadejdzie.

Szczyt dachu wiąże się ze wskazówkami życiowymi, jeśli im sprostasz – osiągniesz sukces. Nie czekaj – działaj!

Pokrywanie dachem domu oznacza szybkie pozyskanie majątku, poprawę sytuacji materialnej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *