Interpretacja Snów: Co Oznaczają Dłonie we Śnie – Klucz do Zrozumienia Twojej Podświadomości

Widziałeś dłonie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Podawanie dłoni w naszej kulturze

Podawanie dłoni w naszej kulturze jest gestem przyjaznym, który pokazuje naszą klasę. Ich znaczenie jest całkiem duże, ponieważ oznaczają zadbanie, szyk, ale też brudne ręce mogą być symbolem niechlujstwa.

Co oznaczają dłonie w śnie?

Pojawienie się dłoni w śnie to znak energii do działania. To ona kształtuje nasze życie, ponieważ dzięki niej mamy motywację do osiągania celów, poznawania nowych ludzi i rozwijania się. Uważa się, że całowanie dłoni to szarmancki gest, ale w śnie to nie obowiązuje. Senniki interpretują ją jako przykrość, która nas spotyka. Mycie dłoni oznacza to, że już niebawem zobaczymy interesującą osobę i niekoniecznie musi to oznaczać wielką miłość, chociaż może. To równie dobrze może być wartościowo spędzony czas, który nie byłby spędzony tak samo z innymi ludźmi.

Trzymanie czyjejś dłoni w śnie to symbol obdarzenia innych ludzi zaufaniem oraz powzięcie ciekawych kroków, które będą miały spore znaczenie strategiczne dla życia. Tym samym mogą być to aplikacje na studia, chęć założenia rodziny, poznanie nowych osób czy też zmiana branży, w której pracujemy. Oczywiście, wymaga to sporego zacięcia i pewności siebie, że można osiągnąć coś, co nie jest takie łatwe i dostępne, ale czyż nie tacy ludzie osiągają zamierzone cele?

Inne motywy z rękami w roli głównej – znaczenie sennikowe

Dłonie w snach mogą występować w różnych momentach. Ciekawe jest to, że dłonie sennik wymienia wielokrotnie. Przykładem na to jest głaskanie czyjejś dłoni, co ma być symbolem chęci opiekowania się nami. W życiu nie zawsze doceniamy takie osoby, a nawet starania ukochanego nie zawsze są przez nas zauważane – warto to zmienić.

Pojawienie się brudnej dłoni symbolizuje chęć wyzbycia się zazdrości w stosunku do innych ludzi. Poraniona dłoń symbolizuje ma być znakiem kradzieży naszych ciekawych pomysłów. Dotyczy to szczególnie pracy w korporacjach, gdzie kreatywność jest czymś wskazanym. Gdyby motyw brudnej dłoni w najbliższym czasie pojawił się w snach, to jak najbardziej należy wystrzegać się nadmiernego zaufania do takich osób.

Zniszczone dłonie, które wyłaniają się z naszych sennych obrazów są symbolem tego, że w najbliższym czasie będziemy bardzo rozczarowani. I tutaj również ciężko powiedzieć o co chodzi, bo może być to postawa ludzi, ale też i naszej rodziny czy po prostu nasze starania nie przyniosą oczekiwanych skutków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *