Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Gitarze?

Widziałeś gitarę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Gitara w snach

Gitara jest jednym z najpopularniejszych instrumentów na świecie, która może pojawiać się w naszych snach, ponieważ sami na niej gramy albo akurat wybieramy się na koncert ulubionego zespołu i towarzyszą temu wielkie emocje. Jeśli jednak tak nie jest, a w snach gitara pojawia się z całą wyrazistością, ich interpretacja jest zależna od całego kontekstu. Warto zapamiętać jak najwiecej szczegółów, aby poprawnie odczytać znaczenie ukryte w danym śnie.

Jeżeli widzisz siebie grającego na gitarze, chociać na co dzień Ci się to nie zdarza, to znak, że masz seksualne marzenia, które są poza Twoim zasięgiem. Może chodzić o platoniczną miłość lub zauroczenie kimś słabo znanym. Gitara elektryczna oznacza, że jesteś w pełni gotowy na pełne poświęcenie w imię miłości. Znajdziesz się w trudnej sytuacji wymagającej podjęcia ważnej decyzji, ale zrobisz wszystko, aby przetrwał Twój związek lub żeby utrzymać przy sobie nowopoznaną osobę. Pamiętaj jednak, że kierowanie się emocjami powinno być wyważone racjonalnym podejściem do życia. Podejmowanie kluczowych decyzji w chwili uniesienia może zaowocować długotrwałymi kłopotami w innych sferach życia.

Sen, w którym nie widzisz gitary, ale definitywnie słyszysz jej dźwięk oznacza miłe chwile spędzone razem z rodziną lub przyjaciółmi. W najbliższym czasie w sferze prywatnej będzie Ci się świetnie układało i docenisz relacje, jakie zbudowałeś z innymi na przestrzeni lat.

Kupowanie gitary w śnie to znak, że wkrótce prawdziwie się zakochasz. Jeśli obecnie jesteś w związku, sen taki może oznaczać, że wkrótce zmienisz obiekt westchnień i postanowisz zaryzykować wszystko, aby zbudować związek z nową osobą.

Sen o zniszczonej gitarze, w której brakuje strun albo są one poniszczone, symbolizuje ubóstwo życia towarzyskiego. To dobry moment, aby zaproponować spotkanie znajomym, których dawno nie widziałeś i zredukować trochę ilość pracy. Pamiętaj, że poza nią masz jeszcze życie prywatne, które powinno dostarczać Ci radość i satysfakcję.

Sen o tym, że ktoś w Twoim towarzystwie gra na gitarze i fałszuje albo gitara jest rozstrojona oznacza, że osoba w Twoim najbliższym otoczeniu coś przed Tobą ukrywa. Jest to o tyle ważne, że dotyczy Ciebie bezpośrednio.

Z kolei sen, w którym grasz na gitarze w towarzystwie ukochanych osób oznacza, że czeka Cię miła niespodzianka od kogoś, po kim zupełnie się tego nie spodziewasz. Będzie to być może początek bliższej relacji, a nawet przyjaźni, która znacząco wpłynie na Twoje życie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *