Interpretacja Snu o Kochanku: Co Oznacza Śnić o Romansie?

Widziałeś kochanka we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Posiadanie kochanka w śnie – znaczenie

Symbolika kochanka w śnie to oznaka posiadania pragnienia miłości, kogoś bliskiego, nie tylko w kwestii fizycznej. Trzeba jednak zaznaczyć, że interpretacja snu znacząco ulega zmianie pod wpływem zmieniających się okoliczności. Inaczej należy rozpatrywać sen, w którym to my występujemy w roli kochanka, a jeszcze inaczej, gdy to my jesteśmy zdradzani. Można więc powiedzieć, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Istotne jest też to, czy zdradzamy kogoś z osobą stanu wolnego, czy też również jest to osoba, która z kimś jest.

Pojawienie się kochanka w śnie to dowód na to, że nasze potrzeby erotyczne, ale nie tylko, nie są zaspokajane przez drugą osobę. Aby oczyścić atmosferę w życiu osobistym, warto wtedy porozmawiać z ukochanym/ukochaną i wyjaśnić wszelkie niedogodności, o ile takowe są. Może to być przejaw rutyny oraz tego, że nie patrzymy na drugą osobę z pożądaniem, co będzie gwoździem do trumny dla takiej relacji. Niektóre senniki jednak wspominają o tym, że to znak bardzo dobrych chwil w relacji i wspólnego szczęścia.

Zdrada ukochanej osoby z kochankiem – znaczenie

Będąc w sformalizowanym związku, należy się podwójnie wystrzegać zdrady, co jest oczywiste. Nie można też w razie pojawienia się takiego snu tworzyć alternatywnej rzeczywistości, w której to bliska osoba zdradza nas z kimś innym. To zawsze może być przypadek, więc szukanie spisków nie pomoże w budowaniu wspólnej przyszłości. Senniki mówią o tym, że w razie gdy żona zdradza, to mąż może nabierać podejrzeń co do jej wierności. Jest to też oznaka braku pewności siebie i tego, że niekoniecznie potrafimy radzić sobie z otaczającym nas światem i możemy mieć problemy z budowaniem relacji z ludźmi.

Taka sama interpretacja pojawia się wtedy, kiedy to mąż zdradza żonę, aczkolwiek w dodatku senniki podkreślają strach przed opuszczeniem. Podkreślamy po raz kolejny, że taki sen, który się pojawia, może być zwykłą fantazją erotyczną, więc nie ma co do niej przywiązywać większej wagi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *