Znaczenie snu kolczyki

Widziałeś kolczyki we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen o kolczykach

Sen o kolczykach zdecydowanie jest widziany przez wiele osób zbyt płytko, gdyż często brany jest wyraźnie za znak mówiący o przyszłych powodzeniach finansowych i o miłych niespodziankach, na które śniący niedługo napotka. Kolczyki to jednak o wiele bardziej złożony i wielowymiarowy symbol, który ma dla Ciebie ważne przesłanie. Przede wszystkim kolczyki związane są z uszami i ze zmysłem słuchu, a sen o tym, że je nosisz lub je zakładasz, oznacza, że musisz lepiej słuchać tego, co mówią Ci osoby z Twojego otoczenia.

Bardzo okazałe, złote kolczyki, mówią o Tobie to, że za bardzo przywiązujesz się do dóbr materialnych i za bardzo chcesz ściągnąć na sobie uwagę innych przez manifestowanie swojego stanu posiadania, co nigdy nie jest dobre dla Twojego rozwoju i relacji z innymi.

Zdarza się, że we śnie nosisz tylko jeden kolczyk, albo jeden z kolczyków jest zdecydowanie większy, cięższy, albo zupełnie różni się od drugiego. Takie marzenie senne ostrzega cię przed brakiem równowagi w Twoim życiu i konieczności poczynienia odpowiednich zmian, by ją w końcu przywrócić.

Jeżeli jednak śnisz o tym, że nosisz złote okazałe kolczyki u boku swojego partnera, oznacza to, że świetnie do niego pasujesz i lśnisz u jego boku, jesteś jego dumą i odpowiadasz za sporą część jego sukcesów. Oznacza to też, że jesteście doskonałą parą, która się wspiera i która razem może osiągnąć bardzo liczne sukcesy, dokonując rzeczy wielkich.

Srebrne kolczyki we śnie często są oznaką Twojej próżności i zmarnowanych przez Twoje lenistwo szans. Często mają Ci one przypomnieć, że mogłabyś osiągnąć o wiele więcej, gdyby nie prokrastynacja, której zbytnio się poddajesz i która zaczyna przejmować kontrolę nad Twoim życiem, dosłownie je pożerając. Jeszcze silniejszym znakiem, który mówi dokładnie to samo, są kolczyki z mniej szlachetnych materiałów, które pojawiają się w Twoich snach. Mogą być to kolczyki z brązu, miedzi, stali, a nawet z tworzywa sztucznego lub drewna.

Jeżeli we śnie dostajesz od kogoś kolczyki, to jest to dobry omen mówiący o powodzeniu, jakie czeka cię niedługo w życiu i o miłej niespodziance, która wyskoczy gdzieś niespodziewanie zza rogu. Tutaj nie ma znaczenia, z jakiego materiału będą wykonane. Jeżeli dostajesz we śnie kolczyki od mężczyzny, którego znasz z realnego życia, oznacza to też, że podświadomie go pożądasz i chcesz się do niego zbliżyć — jeżeli nie emocjonalnie, to na pewno poprzez fizyczne uprawianie z nim miłości. Jeżeli jesteś na jawie zamężna, to jest to znak, że przechodzi Ci przez myśl zdrada.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *