Interpretacja Snu o Komarach: Co Oznacza Śnić o Komarach?

Widziałeś komara we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Komar sennik

Komar bardzo często kojarzy nam się raczej negatywnie i rzeczywiście, jeśli chodzi o analizę i interpretację snów, również wypadają one raczej negatywnie. Otóż zazwyczaj komar w snach może symbolizować jakieś drobne życiowe problemy, lecz tym samym może on nawet sygnalizować, iż powinniśmy być uważni, ponieważ uznajemy coś za drobne rzeczy o raczej nieistotnym znaczeniu, natomiast w świecie rzeczywistym tak naprawdę te drobne rzeczy mogą mieć nawet bardzo istotny wpływ na nasze życie. Można więc powiedzieć w prosty sposób, iż sny o komarze symbolizują niedocenianie przez nas wagi pewnych przedmiotów, sytuacji, czy też jakichś wydarzeń i wręcz ich bagatelizowanie przez nas.

Niekiedy okazuje się, że to, co wcześniej uznawaliśmy za jakąś drobnostkę, teraz tak naprawdę stało się uciążliwe, niekomfortowe, nieprzyjemne i bardzo bolesne, analogicznie do komara. Co więcej takie sny o komarach mogą być dla nas przestrogą, mówiącą nami, iż jeśli dalej będziemy ignorować takie uciążliwe drobnostki, w końcu może się to stać dla nas nawet niebezpieczne.

Według innych interpretacji, widząc komara we śnie, możemy stwierdzić, iż ktoś nas oszukał i niestety będziemy musieli ponieść w takiej sytuacji szkody finansowe. Jeśli jednak śni nam się, że słyszymy gdzieś komara, który lata i bzyczy, jednak go nie widzimy, taki sen może oznaczać, iż nie powinniśmy ufać swojej intuicji, ponieważ może być ona trochę zawodna.

Kiedy z kolei we śnie widzimy całą chmarę komarów i nie jesteśmy w stanie się od nich opędzić, taki sen może być dla nas oznaką, iż jacyś nienawistni w stosunku do nas ludzie będą robić wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy, by nam zaszkodzić. Jeżeli w naszym śnie komar nas gryzie, może to oznaczać, iż ktoś nieprzychylny w stosunku do nas rozpuszcza o nas jakieś nieprawidłowe plotki i tym samym psuje nam reputację.

Jeżeli z kolei w naszym śnie zabijemy komara, taki sen może zwiastować nadchodzące wkrótce szczęście. Jeżeli w naszym śnie przyśni nam się moskitiera zabezpieczająca nasze pomieszczenie przed komarami, taki sen oznacza, że dobrze wiemy, w jaki sposób możemy się najlepiej zrelaksować i zdecydowanie właśnie to powinniśmy robić.

Inne interpretacje wspominają też o tym, iż jeśli we śnie gryzie nas komar, możemy być obgadywani przez osobę, którą uważaliśmy za zaufaną. Z kolei jeśli we śnie to my jesteśmy komarem, może się okazać, że nasze słowa, które wypowiadamy oraz nasze czyny bardzo często ranią ludzi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *