Interpretacja Snu o Kominiarzu: Co Oznacza Spotkanie Kominiarza we Śnie?

Widziałeś kominiarz we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Kominiarz jako symbol szczęścia i pomyślności

Kominiarz nie tylko w snach ale także w życiu realnym uchodzi za jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli szczęścia i pomyślności. Jego spotkanie wróży pokonanie wszelkich przeciwności losu i smutków.

Gdy w śnie spotkamy kominiarza, to znak ze już niedługo odnajdziemy nasza wielką miłość. Obdarzymy ta osobę ogromnym uczuciem, a relacja jaką z nią stworzymy przetrwa przez długi czas i prawdopodobnie będzie naszym ostatnim związkiem.

Jeżeli w naszym snie to my jesteśmy kominiarzem, to znak że czekają nas kłopoty, z których wyjdziemy obronna ręką. Pokonamy wszelkie przeciwności losu, nie musząc się nawet specjalnie wysilać.

Obserwowanie pracy kominiarza oznacza sukcesy na polu zawodowym. Czeka nas awans i podwyżka, a także uznanie w oczach współpracowników i przełożonych.

Rozmowa z kominiarzem zwiastuje działania wrogiej nam osoby. Ktoś próbuje nas oczernić i zepsuć naszą opinię. Jest to osoba, która zazdrości nam sukcesu i chce osłabić naszą pozycję w otoczeniu, aby samemu zaprezentować się dużo korzystniej.

Gdy w naszym snie tańczmy z kominiarzem to znaczy, że podejmiemy duże ryzyko aby zaznać szczęścia. Będziemy podejmować coraz to bardziej odważne ale też pochopne decyzje. W takiej sytuacji wystarczy jeden błąd aby wszystkie nasze starania poszły na marne, a nasze plany legły w gruzach.

Jeżeli w naszym śnie widzimy kominiarza stojącego na dachu jest to znak, że będziemy musieli trochę poczekać na spełnienie się naszych życzeń. Jednak wykazanie się cierpliwością zdecydowanie się popłaci. Ziszczą się nasze marzenia, a my staniemy się bardzo zadowoleni z naszego życia.

Kominiarz przychodzący do nas do domu oznacza podróż do egzotycznych krajów. Pojawi się przed nami okazja aby wybrać się do miejsca, o którym zawsze marzyliśmy.

Zderzenie z kominiarzem i ubrudzenie się przez to sadzą zwiastuje, że nasze skrywane uczucia wyjdą na jaw w najmniej oczekiwany przez nas momencie. Sytuacja to wywoła u nas głębokie uczucie wstydu i zakłopotania. Przez długi czas będziemy starać się unikać wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia.

Jeżeli śnimy o kłótni z kominiarzem, to powinniśmy przygotować się na spory w naszej najbliższej przyszłości. Mogą one się pojawić zarówno w pracy jak i w domu. Ze względu na otaczający nas stres i presję jaka na nas ciąży staniemy się łatwi do zdenerwowania a nasze wybuchy gniewu będą bardzo gwałtowne. Wpłynie to na pogorszenie się relacji zarówno z naszymi najbliższymi jak i współpracownikami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *