Interpretacja Snu o Końcu Świata: Co Oznacza Śnić o Apokalipsie?

Widziałeś koniec świata we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen o końcu świata

Wiele osób opisując swoje sny stwierdza, że przyśnił się im koniec świata. Wprawdzie nikt nie wie, jak on miałby wyglądać, jednak większość osób które twierdzą że we śnie widziały koniec świata opisuje go jako zjawisko straszne, pełne strachu i zazwyczaj bólu, śmierci i cierpienia. Często zapamiętane ze snów obrazy przypominają sceny z filmów grozy czy filmów katastroficznych. Dlatego często można usłyszeć że takie sny nie zwiastują niczego dobrego i są zapowiedzią najgorszych możliwych wydarzeń. Wprawdzie nie zawsze interpretacja snów o końcu świata jest pozytywna, jednak takie sny nie oznaczają tak strasznych rzeczy, jak niektórym może się wydawać.

Jeżeli w swoim śnie ratujesz się ucieczką przed końcem świata, jest to oznaką dotyczącą sposobu działania w życiu. Zazwyczaj taki sen oznacza bardzo chaotyczne działanie, przez które często można wpaść w spore problemy. Sen z wizją ucieczki przed końcem powinien być ostrzeżeniem dla weryfikacji swojego postępowania i sposobu działania. Warto przede wszystkim nieco wyłączyć emocje, które bywają złym doradcą. Lepiej postawić na rozsądek i spokojne podejście, a każdą podejmowaną decyzję starannie przemyśleć pod każdym kątem. Takie postępowanie może sprawić, że uda się nieco naprawić złą passę i przywrócić życie na nieco bardziej spokojne i ustabilizowane tory.

Widok końca świata oznacza zazwyczaj problemy w relacjach z bliskimi i przyjaciółmi. Mowa tutaj nie tylko o rozbieżnych stanowiskach czy toku myślenia, ale również o kłótniach i sporach, które mogą prowadzić do poważniejszych scysji czy powodować kolejne napięcia w relacjach.

Dość istotne w interpretacji snów dotyczących końca świata jest to, w jaki sposób jest on postrzegany. Jeśli sen zapowiada powódź, wówczas należy szukać rozwiązania w swoich emocjach. Powódź symbolizuje bowiem uczucia, a raczej ich tłumienie. Jest najczęściej oznaką tego, że w niedługim czasie wszystkie tłumione uczucia i emocje zostaną uwolnione, co nie zawsze może skończyć się dobrze. Na pewno dobrze jest wyrzucić z siebie wszystkie tłumione emocje, jednak nie można sobie pozwolić na zbyt dużo negatywnych uczuć. Takie postępowanie jednak pozwoli na poprawę relacji z bliskimi czy przyjaciółmi, pozwoli bowiem oczyścić atmosferę.

Często także jako zagłada świata wskazywany jest meteoryt. W tym przypadku najczęściej symbolizuje on obawy o przyszłość i kolejne dni. Dobrze jest przemyśleć, co wywołuje takie uczucia i spróbować poradzić sobie ze strachem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *