Interpretacja Snów: Jakie Znaczenie Ma Sen o Kościach – Klucz do Twojej Podświadomości

Widziałeś kości we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znaczenie snu o kościach

Znaczenie snu o kościach

Zobaczenie kości w śnie na pewno nie mogłoby być odbierane pozytywnie. Jest to symbol śmierci, przemijania i z pewnością niejeden z nas pomyślałby o tym, że już za chwilę będzie nasz czas, aby pożegnać się z tym światem. Uspokajamy – to tylko sen i niekoniecznie trzeba spisywać testament i załatwiać wszelkie sprawy z najbliższymi. Warto jednak znać symbolikę snów, a my chcemy zająć się bliżej tym motywem. Dlatego postanowiliśmy powiedzieć o nim kilka słów.

Kości – znaczenie snu

Kości, jako szkielet naszego ciała są symbolem doświadczenia, ale też pewnego kośćca moralnego, który przedstawia naszą osobę. Senniki mają różne interpretacje kości – jedną są pozytywne cechy, a z kolei negatywną inne cechy. Gdybyśmy w śnie chcieli uzyskać ważną informację na temat naszych kości, to byłoby to syndromem tego, że jesteśmy dociekliwymi osobami, ale żeby uzyskać poprawną odpowiedź, to musimy się cofnąć o wiele głębiej. Powrót do korzeni zatem byłby czymś dobrym i zrozumienie tego, że nasze życie może wyglądać tak, a nie inaczej, ponieważ podjęliśmy właśnie takie takowe decyzje.

Pojawienie się kości w śnie trzeba traktować raczej pozytywnie, ponieważ daje nam wiele do myślenia na temat naszych wartości i tego, czy jesteśmy konsekwentni w ich wyrażaniu. Nie zawsze tak jest, że w towarzystwie dzielimy się swoimi poglądami, ponieważ wstydzimy się ich i uważamy, że łatwiej jest nam dopasować się do większości. Sennik na temat kości mówi, że jest to znak tego, że w najbliższym czasie będzie ważne odkrycie rodzinne i zawodowe. Nie będziemy mówić o co konkretnie może chodzić, ale warto być wyczulonym na różne kwestie.

Rodzaje kości w śnie – znaczenie

Każdy ze snów należy interpretować pod kątem tego, jakie może być ułożenie kości i jakiej są grubości. Istotne jest to, czy kości należą do nas czy też zwierząt. Jeżeli występuje taka sytuacja, że nie są pochodzenia ludzkiego, to trzeba do tego podejść raczej negatywnie, ponieważ to znak problemów, które nadejdą w naszym życiu. Pocieszeniem jednak jest to, że nie będą one na tyle duże, żeby nie można było sobie z nimi poradzić.

Istotne jest to, że ludzkie kości są znakiem sprowadzenia kłopotów na osobę śniącą. Dobrym sposobem na ich uniknięcie będzie to, aby przyjrzeć się dokładnie wszystkim swoim znajomościom i wyeliminowaniu tych, które niekoniecznie dają nam cokolwiek, a nawet zatruwają nasze życie. Nie potrzebujemy żadnego stresu, a dodatkowe znaczenie, jakim jest strach przed chorobą tylko je potęguje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *