Interpretacja Snów: Co Oznaczają Kosmici w Twoim Śnie – Klucz do Zrozumienia Twojej Podświadomości

Widziałeś kosmitów we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Inne cywilizacje i przybysze z kosmosu

Od lat rozpalają wyobraźnię pisarzy, twórców filmowych i naukowców. To właśnie kinu zawdzięczamy wyobrażenie na temat kosmitów, którzy najczęściej mają nieproporcjonalnie wielkie głowy i oczy, małe usta i smukłe kończyny, a także poruszają się za pomocą latających spodków.

Widok przybysza z kosmosu w śnie można interpretować na wiele sposobów w zależności od okoliczności pobocznych, dlatego warto skupić się na szczegółach. Obserwowanie kosmity we śnie oznacza, że jesteś zbyt ufny wobec ludzi. Nie powinieneś darzyć sympatią każdego, kto obdarzy Cię uśmiechem, ponieważ nie każdy ma tak dobre zamiary jak Ty. Jeśli nie zmienisz swojego nastawienia wobec ludzi, w końcu zaczną to wykorzystywać, a Ty bedziesz borykał się z coraz większą frustracją.

Jeśli w swoim śnie spotykasz kosmitę to znak, że na Twoich oczach wydarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego. Staniesz się świadkiem niecodziennego wydarzenia w miejscu publicznym, a wielu znajomych będzie Ci zazdrościło, że nie było ich wówczas w tym samym miejscu. Z pewnością bedzieto dobra anegdota na długie lata.

Jeśli w swoim śnie usiłujesz rozmawiać z kosmitami, to znak, że jesteś nadmiernie ciekawy, a nawet ciekawski, w jakichś aspektach swojego życia. Jeśli ktoś nie chce podzielić się z Tobą swoją tajemnicą lub powoli odkrywa karty w relacji, to nie naciskaj i pozwól sprawom rozwijać się w swoim tempie. Twoje namolne zachowanie może być odstarszające.

Sen, w który to Ty wcielasz się w kosmitę oznacza, że niektóre z Twoich zachowań nie podobają się osobom postronnym. Może chodzić o głośne zachowanie lub ekstrawagancki ubiór, ale z pewnością gdzieś lezy przyczyna tego, że ludzie zwracają na Ciebie uwagę i to w niezbyt korzystnym kontekście.

Jeśli w śnie zostaniesz porwany przez kosmitów, to znak, że zapomnisz o ważnej dacie dla Ciebie i Twoich bliskich. Zastanów się, czy na dniach nie przypada jakaś ważna rocznica, urodziny lub uroczystość, na którą zostałeś zaproszony. Być może uda Ci się uniknąć faux pas i wyjść z twarzą na ostatni moment.

Sen, w którym widzisz sunące po niebie statki kosmitów oznacza, że masz ostatnio problemy, z którymi sam sobie nie poradzisz. Warto poprosić bliskich o pomoc, ponieważ wtedy z pewnością sytuacja rozwiąże się pomyśle.

Jesli widzisz porwanie kogoś przez kosmitów to znak, że obawiasz się straty. Jeśli jednak Twoje obawy nie są niczym uzasadnione, to postaraj się je stłumić, ponieważ nie pozwalają Ci cieszyć się życiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *