Interpretacja Snów: Co oznacza sen o Krecie? – Znaczenie i Symbolika

Widziałeś kreta we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znaczenie snu o krecie

Kret, który jest motywem przewodnim naszego snu jest znakiem tego, że siedzi w nas pewien pierwiastek niepewności dotyczący kontaktu z naturą. Trzeba jednak go potraktować pozytywnie, ponieważ symbolizuje on szacunek do płodów ziemi. Sen o krecie senniki interpretują jako widzenie czegoś, co nie jest łatwe do zobaczenia dla innych. Może być to zatem pewna cecha charakteru, którą jesteśmy w stanie dostrzec dzięki naszej inteligencji, mądrości, a inni nie potrafią jej dostrzec. To duża zaleta, która oznacza również spostrzegawczość, ale również i umiejętność dedukcji i analizy.

Dodatkową interpretacją snu o krecie jest to, że możemy czuć się ignorowani bądź też jesteśmy niesprawiedliwie traktowani. Środowisko zawodowe czy rodzinne czasem bywa wobec nas surowe bądź zbytnio pobłażliwe. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest to przyjemne uczucie, które cechuje naszą osobę.

Inne znaczenie snów o kretach

Sennik ma różne znaczenia snów o kretach. Kopiący kret to ciekawa interpretacja, która oznacza kopanie dołków pod nami. Szczególnie dotyczy to pozycji zawodowej. Jeżeli jesteśmy osobą, która jest wysoko postawiona w firmie, to jak najbardziej warto zastanowić się nad tym, czy ktoś nie jest wobec nas zbyt agresywny i próbuje nam zaszkodzić. Czym wcześniej wykryjemy zamiary takiej osoby, tym szybciej ją zdemaskujemy i jej zamiary spełzną na niczym.

Sen, w którym widzimy kret każe nam przeanalizować relacje z innymi, ale w dodatku zapowiada spory smutek. Kolejnym znaczeniem jest to, że chcemy się poddać, więc jeżeli obecnie prowadzimy działania, które wymagają od nas wysiłku to róbmy wszystko, aby nie skończyły się one naszym niepowodzeniem. Co do smutku, to może być to utrata nie tylko osoby, ale również cennej rzeczy czy też innego drobiazgu. Zabicie kreta jest symbolem popełnienia błędu oraz tego, że ktoś będzie chciał nam pomóc, ale może popełnić błąd i summa summarum będziemy na tej operacji bardziej stratni niż z zyskiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *