Interpretacja Snów: Co Oznaczają Łzy we Śnie – Przewodnik Po Symbolach Sennych

Widziałeś łzy we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Łzy w snach – ich różne znaczenia

Na ogół łzy kojarzą się przede wszystkim z rozpaczą lub bezradnością. Należy jednak pamiętać, że inaczej odbieramy łzy wynikające z przykrego zdarzenia, a inaczej te, które są efektem pięknego wzruszenia. Jeszcze inaczej należy je interpretować, gdy pojawiają się w snach. W sennych widzeniach mogą mieć bardzo różnorodne znaczenie. Wiele zależy od okoliczności oraz od tego, do kogo łzy należą.

Takim snom należy się wnikliwie przyjrzeć i zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Nie trzeba absolutnie obawiać się, gdy we śnie widzimy czyjeś łzy. Jest to zwiastun czegoś pozytywnego. Z pewnością w niedalekim czasie wydarzy się coś, co będzie dla nas źródłem wielkiej radości.

Nieco inaczej należy odczytywać łzy, które płyną po naszych własnych policzkach i są efektem bardzo przykrej sytuacji. Wbrew pozorom nie jest to znak nadchodzącej katastrofy. Takie sny mają nieco inny charakter. Przestrzegają nas przed tym, byśmy zbytnio nie użalali się nad własnym losem, bo właśnie w tej chwili ktoś z naszych bliskich o wiele bardziej potrzebuje wsparcia. Taki sen ma zwrócić uwagę na to, że w rzeczywistości nasz problem nie zasługuje na miano problemu. Ktoś nas potrzebuje i warto się właśnie na tym skupić.

Nieco mniej przyjemna interpretacja dotyczy łez szczęścia. Nie są niestety symbolem pozytywnym. Tak naprawdę oznaczają, że czegoś w materii uczuciowej nam brakuje. Być może nasz związek nie spełnia oczekiwań lub żyjemy samotnie. Ta sytuacja staje się dla nas coraz bardziej trudna.

Ogromne ilości łez ściekających po naszych policzkach niemal zawsze będą oznaczały coś pozytywnego. Warto jednak pamiętać, że pojawiające się łzy mogą również oznaczać potrzebę oczyszczenia się z pewnych negatywnych emocji, które w jakiś sposób zdominowały naszą codzienność. Zastanów się, co ma najbardziej negatywny wpływ na Twoje życie. Być może najwyższa pora sięgnąć po jakieś zmiany?

Nie obawiaj się, jeżeli we śnie zobaczysz zapłakane dziecko. Łzy w takim wypadku oznaczają jakąś wiadomość, która zaskoczy Cię w bardzo pozytywny sposób.

Nieco inaczej należy interpretować jedną łezkę, która powolutku przemieszcza się po policzku. To znak, że ktoś kogo darzysz wielkim uczuciem znajduje się obecnie poza Twoim zasięgiem. Ta rozłąka w dużym stopniu Cię przerasta. Tęsknisz i nie możesz sobie z tą sytuacją poradzić.

Jeżeli w sennym widzeniu znajduje się więcej osób zalanych łzami, to znak, że trzeba będzie zmagać się w najbliższym czasie z totalnym brakiem zrozumienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *