Znaczenie snu noga, nogi.

Widziałeś nogi we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

 

Sen o nogach oznacza postęp i zdolność poruszania się w życiu. Jeśli twoje nogi są słabe, możesz czuć się wrażliwym emocjonalnie.

Jeśli śnisz, że krzyżujesz nogi, oznacza to defensywę lub twoje negatywne nastawienie.

Patrzenie we śnie na czyjeś nogi świadczy o twoim zachwycie wobec osoby trzeciej. 

Sen, że twoja noga jest złamana, zraniona lub okaleczona, oznacza brak równowagi, autonomii lub niezależności w twoim życiu. Być może nie jesteś w stanie lub nie chcesz stanąć w obronie siebie samego. Być może brakuje ci odwagi i odmawiasz ustąpienia.

Jeśli śnisz, że ktoś ma jedną nogę, to odnosi się do nieudanego związku.

Jeśli jesteś kobietą i marzysz, że nogi są mocno owłosione, sugeruje to, że jesteś zbyt dominująca. Możesz być zbyt nadmiernie kontrolująca w związku. Jeśli próbujesz zatuszować swoje owłosione nogi, to wskazuje to na pasywną, agresywną naturę.

Sen, że jedna z twoich nóg jest krótsza niż druga, sugeruje, że istnieje pewien brak równowagi w pewnym aspekcie twojego życia. Większy nacisk i wagę kładziesz na jedną rzecz, ignorując jednocześnie inne ważne aspekty, które również wymagają uwagi.

Sen, że masz trzy lub więcej nóg oznacza, że ​​podejmujesz zbyt wiele projektów. Bierzesz na siebie więcej rzeczy, z których trudno jest tobie się rozliczyć. Niektóre z tych projektów przyniosą efekt przeciwny do zamierzonego.

Sen, że masz nogę kija lub drewnianą nogę sugeruje, że równowaga została przywrócona w twoim chaotycznym lub szaleńczym życiu. Jesteś w stanie wstać z pomocą i wsparciem innych. Ewentualnie, sen może kazać ci zwolnić obecne tempo i przyjąć drobną pomoc od przyjaznych ci ludzi. 

Sen, że są ślady ugryzień na nogach oznacza, że ​​musisz zachować ostrożność.

Ktoś nie chce, aby ci się udało, a nawet może próbować powstrzymać twoje wysiłki.

Jeśli śnisz, że masz zszywki lub szwy na nodze, oznacza to, że nie pozwalasz przeszkodom powstrzymać się od realizacji swoich celów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *