Interpretacja Snu o Piórze: Co Oznacza Sen o Piórze?

Widziałeś pióra we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Pióra w snach

Pióra powiązane są z powietrzem i lataniem. Kojarzymy je z unoszeniem się na wietrze. Ich obraz w snach możemy odnieść do aspektów duchowych i chęci oczyszczenia. Pióra mogą także stanowić sygnał do podążania za własnymi marzeniami.

Unoszące się na wietrze pióra stanowią zachętę do działania i uwolnienia drzemiącego w nas potencjału. Stanowią także inspiracje do wyrażenia siebie i zaprzestania szufladkowania siebie w przyjętych, poprawnych stereotypach.

Pióra rozsypane w sypialni symbolizują łatwe i dostatnie życie. Nie mamy zbyt wielu kłopotów i trudności, a osoby z naszego otoczenia zapewniają nam wszystko czego chcemy.

Białe pióra oznaczają, że uda nam się oczyścić ze stawianych nam zarzutów. Okaże się że były one zupełnie bezpodstawne i wymyślone przez osoby, chcące nam zaszkodzić. Zostaniemy także sowicie wynagrodzeni za stres, który odczuwaliśmy w związku z tą sytuacją.

Sen o czarnych piórach jest dla nas ostrzeżeniem przed zbliżającym się nieszczęściem. Prawdopodobnie czekają nas lub naszych bliskich bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Czarne pióro jest także symbolem nadchodzącej żałoby.

Jeżeli we śnie pióra stanowią element naszego ubioru, jest to znak że w życiu realnym jesteśmy bardzo próżni i zarozumiali. Zawsze uważamy, że mamy rację i mamy przerośnięte poczucie własnej wartości. Nasza najgorsza cechą jest jednak to, że nie potrafimy się przyznać do błędu i dążymy w zaparte do udowodnienia naszych błędnych racji.

Jeżeli we śnie mamy pióro przypięte do kapelusza jest to znak przyszłych dalekich podróży. Czeka nas wycieczka do dalekiego egzotycznego kraju.

Gdy we śnie kupujemy pióra jest to znak, że bardzo dobrze gospodarujemy swoim budżetem. Nie wydajemy pieniędzy na głupoty ale jednocześnie nie jesteśmy dusigroszami. Zawsze mamy wszystko to czego potrzebujemy a mimo to posiadamy środki, które w każdej chwili możemy wydać na przyjemności.

Skubanie piór we śnie oznacza, że wkrótce zostaniemy zmuszeni do przesunięcia granic naszego komfortu.

Sen o pierzu symbolizuje naszą potrzebę bliskości. Brakuje nam kontaktu z innymi ludźmi i pragniemy zrelaksować się w towarzystwie bliskich nam osób.

Pawie pióra oznaczają, że pragniemy się wyróżnić. Nie chcemy być kolejna osoba w tłumie. Dążymy do tego żeby być jak najbardziej unikatowi.

Znalezione we śnie krucze pióro stanowi zły omen. W naszej przyszłości pojawi się śmierć.

Kurze pióro oznacza nasze niezdecydowanie w podejmowaniu działań, co przyniesie nam pewne drobne nieprzyjemności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *