Interpretacja Snu o Płomieniu: Co Oznacza Śnić o Płomieniu?

Widziałeś płomień we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Płomień

Ogień wśród wielu kultur traktowany był jako symbol oczyszczenia i odnowy. Płomień symbolicznie w dużym stopniu identyfikowany jest z ogniem. Jednakże ogień powiązany jest w pełni z naturą jako jej nierozłączny element, płomień natomiast jest indywidualnością, odrębnością. Powiązany jest on z witalnością, która oznacza tworzenie czegoś nowego, jak i także odkrywanie nowych aspektów naszego życia czy tego co nas otacza.

Jeżeli śnimy o pojedynczym płomieniu, no świecy jest to zapowiedź nadchodzących trudów i problemów. Nasza przyszłość będzie malować się w ciemnych barwach i będziemy potrzebować kogoś, kto wniesie w nasze życie odrobinę światła i radości. Spotkanie takiej osoby nie będzie jednak łatwe i spędzimy wiele czasu na jej poszukiwaniu.

Duże płomienie wskazują na naszą wewnętrzną siłę i pozytywna energię, która nas rozpiera. Mam dużo siły i motywacji do działania. Jest to najlepszy okres na wprowadzanie zmian w naszym życiu oraz podejmowanie prób realizacji naszych marzeń. Nie powinniśmy bać się ryzykować i podejmować odważnych decyzji. Jesteśmy w okresie naszego życia, w którym żadne przeszkody nie wpłyną na zmianę kursu naszych działań.

Płomienie we śnie mogą także oznaczać potrzebę zmian i oczyszczenia. Jesteśmy gotowi mentalnie aby podjąć decyzje, które dogłębnie zmienią nasze życie. Nadszedł czas na odejście od starych nawyków i wkroczenie w nowy okres życia, w którym przeżyjemy jedne z najszczęśliwszych chwil, jakie się nam przytrafią.

Sny o czerwonych płomieniach są ostrzeżeniem. Grozi nam duże niebezpieczeństwo, dlatego powinniśmy szczególnie zatroszczyć się o siebie i zachować większą ostrożność niż zwykle.

Niebieskie płomienie oznaczają zbliżające się smutki i nieprzychylności losu, które zbliżają się w naszą stronę. Musimy przygotować się, że nadchodzący okres nie będzie dla nas najłatwiejszy.

Jeżeli we śnie jesteśmy w stanie bez problemu przejść przez płomieniem jednocześnie nie czując ich żaru, to znak że uda nam się pokonać wszelkie przeciwności losu. Jest to także symbol naszej siły i bezkompromisowości.

Sen o człowieku wyłaniającym się z płomieni, zapowiada pojawienie się kogoś w naszym życiu, kto nie będzie przychylnie do nas nastawiony. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na nowych współpracowników lub nowego kierownika. Unikajmy z nimi konfliktów, ponieważ nie skończą się one naszą wygraną.

Taniec wokół płomieni oznacza zbliżającą się przygodę życia. Prawdopodobnie czeka nas niezapomniana podróż do wymarzonego przez nas miejsca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *