Interpretacja Snu o Postrzeleniu: Co Oznacza Śnić o Byciu Postrzelonym?

Widziałeś postrzelenie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Postrzelenie w śnie – jak to odbierać?

Sam motyw może być przerażający, ale nie wszystko należy postrzegać negatywnie. Senniki postrzegają postrzelenie jako przejaw tego, aby bardziej zadbać o swoje zdrowie. Wszelkie motywy, które dotyczą postrzelenie sennik odbiera jako przytyk do kwestii zdrowotnych bądź związanych ze sferę mentalną. Gdyby już w śnie pojawiła się akcja, w której jest postrzelenie, to może być tak, że pojawią się ofiary. Księgi snów interpretują je dość jasno – konfrontacja z osobami, które są fałszywymi przyjaciółmi. Nikt nie kocha obłudników, ale jeszcze większą przyjemność sprawia ich demaskowanie i pożegnanie z naszego życia.

Postrzelenie przez kogoś bliskiego oznacza to, że nasze życie wywróci się o 180 stopni. Trudno powiedzieć jakie będą to zmiany, ponieważ każdy z nas ma inny status życiowy i niekoniecznie zła karta musi się odwrócić, a nawet wręcz przeciwnie – może być jeszcze gorzej. Najważniejsze jednak będzie to, aby przystosować się do nowej sytuacji i nie użalać się nad swoim losem, który może być przecież marny.

Inne sytuacje postrzelenia w śnie – znaczenie snów

Przykłady, o których wspomnieliśmy wyżej należą raczej do tych typowych, natomiast zupełnie inaczej jest w sytuacji, w której przebieg snu znacznie odbiega od pewnych standardów, o ile możemy tak mówić. Jeżeli idziemy na polowanie i tam zostaliśmy postrzeleni bądź bliska nam osoba została, to trzeba zachować czujność i nie wdawać się w paniczne reakcje. To znak, że w najbliższym czasie pojawią się stresogenne sytuacje i zdrowy rozsądek sprawi, że będzie można z nich wyjść cało.

Postrzelenie dziecka jest czymś, co trudno nam sobie wyobrazić w rzeczywistości, natomiast w projekcjach nocnych jest to jak najbardziej możliwe. To oznaka tego, że w naszym życiu wydarzy się coś, co niekoniecznie będzie łatwe do zrozumienia. Tym samym nie będziemy mogli się długo z tego pozbierać. Strzelanie do psa sennik z kolei interpretuje jako niewiara w to, że możemy mieć przy sobie bliskie osoby.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *