Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Prysznicu?

Widziałeś prysznic we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Prysznic – znaczenie snu

Wzięcie prysznica to czynność, którą zdecydowanie większość z nas lubi. Mycie się jest obowiązkiem każdego, aby czuć się komfortowo wśród ludzi, pięknie pachnieć i nie zaznać żadnych przykrości z ich strony. Trzeba jednak też powiedzieć, że zawsze możemy spotkać kogoś, kto ma problemy z higieną. Zdecydowanie lepszą opcją jest to, że sam prysznic będzie głównym motywem naszego snu, ale jak na to zareagować? Co taki sen mógłby oznaczać? Aby rozwiać wasze wątpliwości, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

Prysznic – znaczenie snu

Szukając podstawowego znaczenia prysznica w sennikach, należy zauważyć, że spadająca woda może być symbolem oczyszczenia, pozbycia się złych emocji, które towarzyszą nam każdego dnia. Spływające krople po naszym ciele powinny być znakiem problemów, które już nas nie dotyczą. Zatem interpretacja tego snu jest dość oczywista, chociaż okoliczności brania prysznica mają też odzwierciedlenie w interpretacji snu.

Samo branie prysznica może być też oznaką chęci poprawy relacji z pewną osobą. Jeżeli zatem niedawno pokłóciliśmy się z członkiem rodziny czy też innym bliskim, to nie można wiecznie chować w sobie urazy, tylko spróbować postarać się o wyciągnięcię ręki na zgodę, nawet gdyby przychodziło nam to trudno. Nie ma sensu kłócić się przez długie tygodnie czy miesiące, bo to nie jest nikomu potrzebne. Sen o prysznicu powinien wskazywać na pragnienie rozwiązania tego konfliktu.

Brać prysznic – inne znaczenie

Okoliczności snu zmieniają się dośc diametralnie. Prysznic sennik w postaci zimnej wody interpretuje jako nie poznanie się na naszych zamiarach, tak więc jeżeli w pracy inni ludzie nie chcą podchwycić naszych pomysłów, to nie musimy się tym do końca przejmować – ich strata. Branie prysznica w zimnej wodzie i zimnym pomieszczeniu to znak, że będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem. Owszem, nie zwalnia to z konsultacji medycznych i tego, że będzie można przerwać leczenie, ponieważ pojawił się jakiś sen – stanowczo tego zakazujemy!

Kochanie się pod prysznicem jest symbolem pewnej nieśmiałości, braku postawienia wszystkiego na jedną kartę. Gdyby się okazało, że jest ktoś w naszym otoczeniu, kto nam się podoba, ale nie umiemy wykonać pierwszego kroku, to nie można z tym długo czekać i należy odsłonić swoje zamiary. Szczególnie można to odnieść do miłości oraz przyjaźni. Gorący prysznic to nieczyste intencje, które ktoś ma wobec nas bądź tez oskarżenie nas o takowe. Nie można się poddawać i trzeba udowodnić swoją niewinność.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *