Znaczenie snu prześcieradło

Widziałeś prześcieradło we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Prześcieradło

Prześcieradło we śnie ma wiele znaczeń. W zależności od jego ułożenia i stanu może nieść ze sobą zarówno negatywne jak i pozytywne przesłanki.

Jeżeli śnimy o kimś owiniętym prześcieradłem, to jesteśmy ostrzegani przed zbliżającą się bardzo poważną chorobą, a w niektórych skrajnych przypadkach nawet przed śmiercią. Jeśli widzimy kogoś owiniętego brudnym prześcieradłem, to problemy zdrowotne nie dotkną nas samych, lecz kogoś z naszego najbliższego otoczenia.

Jeżeli to my sami jesteśmy owinięci prześcieradłem, w najbliższym czasie czekają nas nieszczęścia. Będą one związane z naszym życiem rodzinnym, a ich skutki będziemy odczuwać nawet przez kilkanaście miesięcy.

Jeżeli we śnie to my owijamy kogoś prześcieradłem, to stanowi to zapowiedź nadchodzącego pecha, który będzie nam towarzyszył co najmniej przez kilka dni.

Nakładanie prześcieradła na łóżko symbolizuje pragnienia natury seksualnej. Najwyższy czas porozmawiać ze swoim partnerem o sprawach łóżkowych. Prawdopodobnie nasz partner lub partnerka nie spełniają naszych oczekiwań w łóżku, jeżeli nie wyjaśnimy tego z nimi, nasz związek nie przetrwa próby czasu. Jeżeli rozkładane przez nas prześcieradło jest czerwone, to niedługo spotkamy osobę, z którą przeżyjemy niezapomniane chwile wypełnione wielką pasją.

Podarte prześcieradło oznacza, że przez swoją lekkomyślność ściągniemy na siebie kłopoty. Musimy zatem w najbliższym czasie podejmować decyzje z większą rozmyśl ością i spokojem. Nie dokonujmy pochopnych wyborów, nawet jeśli otrzymujemy zapewnienia od naszych dobrych znajomych, a przedstawione okoliczności wydają się niewiarygodnie atrakcyjne.

Prześcieradło poplamione krwią zwiastuje niepowodzenie w osiągnięciu przez nas wymarzonego celu. Nie uda nam się uzyskać wymarzonych rezultatów, a cała nasza dotychczasowa ciężka praca pójdzie na marne.

Jeżeli śnimy o praniu lub krochmaleniu prześcieradła, to w życiu realnym prawdopodobnie chcemy siebie wybielić w jakiejś sytuacji. Prawdopodobnie postąpiliśmy niewłaściwie, a teraz wszelkimi siłami chcemy, aby nikt się o tym nie dowiedział. Nasze wysiłki skupione są na ukryciu prawdy i przeniesieniu winy na inne osoby.

Prześcieradło, które jest równo ułożone na łóżku i nie ma żadnych zmarszczeń, oznacza, że zbytnio przejmujemy się opinią otoczenia o nas samych. Powoduje to, że jesteśmy gotowi postępować wbrew własnym zasadom i odczuciom, tylko po to, aby przypodobać się otaczającym nas ludziom.

Jeżeli we śnie zdejmujemy z łóżka brudne prześcieradło, to szybko będziemy wracać do zdrowia po przebytej chorobie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *