Interpretacja Snu o Ręce: Co Oznacza Śnić o Ręce?

Widziałeś rękę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Ręka

Kiedy śni nam się ręka, taki sen może symbolizować bardzo wiele różnorodnych rzeczy. Między innymi może on ujawniać różnego rodzaju informacje na przykład o naszych własnych emocjach, zachowaniach, czy także o naszych zamiarach, które zamierzamy poczynić. Dodatkowo takie sny są oznaką więzi ze światem zewnętrznym, czy także formą komunikacji międzyludzkiej.

Sny o ręce mogą również symbolizować władzę lub też nienawiść, a także sprawiedliwość, a także członków rodziny, takich jak brat, siostra czy czyjeś dziecko. Ręka ma naprawdę bardzo wiele różnych znaczeń, gdyż może także oznaczać pieniądze, w zależności od używanego kontekstu. Jeżeli na przykład śnią nam się długie ręce, może to być także symbol sławy, władzy, czy też honoru.

Co więcej, jeśli przyśnią nam się zabrudzone czymś ręce, mogą one symbolizować jakąś bliską nam osobę, czy tez po prostu kogoś z naszej rodziny. Osoba ta może znajdować się w jakimś niebezpieczeństwie. Jeśli w naszym śnie występuje pomocna dłoń, którą ktoś nam podaje, może to oznaczać, iż będziemy potrzebować wkrótce od kogoś pomocy lub też wsparcia.

Kiedy w naszym śnie pojawia się lewa ręka, jest to symbol łaski, ale także podkreśla kobiece walory, a z kolei jeśli w naszym śnie pojawia się prawa ręka, symbolizuje ona męską siłę, a także związane z tą siłą atrybuty.

Jeżeli przyśni nam się, że tracimy jedną z naszych rąk, może to być zły znak, mówiący nam o tym, że powinniśmy kierować się w naszym codziennym życiu zdrowym rozsądkiem. Jeśli natomiast ręka w naszym śnie swędzi, może się okazać, iż sen ten zwiastuje pewne problemy natury finansowej, przy czym jeśli swędzi lewa ręka, świadczyć to może o tym, iż ktoś próbuje nam odebrać pieniądze, a jeśli swędzi prawa bądź swędzą obydwie ręce, może to być zwiastun utraty jakiejś większej sumy pieniędzy.

Jeżeli we śnie mamy złamaną rękę, może to oznaczać, że jacyś zwierzchnicy zafundują nam koszmar w naszym życiu, aczkolwiek ten sen jest także poradą, byśmy pamiętali o swojej asertywności i zatrzymali to wtedy, kiedy przyjdzie na to odpowiednia pora. Jeżeli w śnie mamy zaciśnięte ręce, mogą oznaczać one przyjaźń, która powinna przetrwać zadaną próbę czasu, a jeżeli mamy splecione ze sobą ręce, może to nam wróżyć, iż w końcu rozpoczniemy jakieś ambitne przedsięwzięcie, które nam się opłaci.

Jeśli we śnie trzymamy kogoś za rękę, oznaczać to może, iż możemy mieć obawy związane na przykład z utratą jakiejś bliskiej nam osoby, bądź kontaktu z tą osobą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *