Znaczenie snu rolki

Widziałeś rolki we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Rolki – znaczenie w snach

Rolki to coraz bardziej popularny sprzęt wielu młodych ludzi, a szczególnie dzieci i nastolatków. Sen taki może kojarzyć się z szybkim przekazywaniem informacji, komunikacją mailową lub SMS-ową. Może również sugerować zmianę trybu życia z siedzącego na bardziej aktywny oraz zmianę sposobu odżywiania.

Jeździć na rolkach oznacza szybkie przekazywanie informacji. Być może dowiesz się o czymś w sposób niespodziewany, co Cię mocno zaskoczy.

Widzieć jeżdżących na rolkach oznacza niezapowiedzianą wizytę rodziny lub przyjaciół. Wizyta będzie przyjemna a podczas niej możemy dowiedzieć się różnych nowin w rodzinie lub u przyjaciół.

Przewrócić się podczas jazdy na rolkach oznacza ktoś nieprzychylny znajduje się w Twoim otoczeniu. Uważaj o czym i z kim rozmawiasz. Wszystkie Twoje wypowiedziane zdania mogą zostać użyte przeciwko Tobie. Postaraj się baczniej przyglądać osobom, które towarzyszą Ci w pracy. Warto wystrzegać się osób, które są negatywnie nastawione do Twojej osoby.

Zdejmować rolki oznacza, że wkrótce Twoje wysiłki w pracy zawodowej zostaną docenione. Spodziewaj się podwyżki, premii lub nawet spektakularnego awansu. Twoje zdanie będzie znaczące. Uda Ci się odnieść sukces, a Twoi współtowarzysze będą Cię szanować.

Dzieci jeżdżące na rolkach to oznaka zmian, które niewątpliwe nastąpią w Twoim życiu. Zazwyczaj sen ten wróży zmiany na lepsze. Zmiany w strefie zawodowej dotyczyć będą zmiany stanowiska, przełożony dostrzeże Twój talent. W strefie uczuć to oznaka zmiany statusu Twojego związku, czyli wejście na wyższy poziom, być może wspólne zamieszkanie, zaręczyny lub ślub. Uwaga na niechcianą ciążę.

Zakładać rolki to oznaka, żeby nie udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Bądźmy sobą, bądźmy szczerzy ze sobą, tak aby nie bać się spojrzeć sobie w oczy. Bądź uczciwy i lojalny wobec naszych najbliższych. Dla osób samotnych oznacza poznanie wartościowej osoby, która okaże się wspaniałym człowiekiem, na którego zawsze będziemy mogli liczyć. Z czasem może okazać się naszym partnerem, z którym stworzymy piękną relację opartą na wzajemnym zaufaniu i szczerości.

Seniorzy na rolkach to oznaka zbierania plonów z naszych zasiewów. Niezwykle korzystny etap jest teraz w twoim życiu. W końcu osiągniesz zamierzone cele. Twoje marzenia mają szansę na urealnienie. Będziesz cieszyć się życiem.

Kupować rolki to oznaka, że w niedługim czasie zwróci się do Ciebie znajomy z prośbą o pożyczkę pieniędzy. Uważaj, bo możesz stracić i z czasem mieć problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *