Sennik - Arbuz

Arbuz to płomienna namiętność, miłość i pożądanie. Symbolizuje potrzeby uwagi, ale również erotyczne myśli. Wskazuje na potrzebę posiadania kogoś komu można zaufać i powierzyć sekrety.

Jest to również ukojenie dla duszy, relaks i odpoczynek, znalezienie się w nowej rzeczywistości, gdy sprawy zwykłe przestają mieć tak duże znaczenie.

Jeżeli kupowałeś arbuza to spodziewaj się dobrych wieści, już wkrótce spadną na Ciebie z nieba niczym dary.

Być może w Twoim życiu pojawiają się dawni przyjaciele.

Arbuz w snach może symbolizować różne rzeczy, dlatego przy interpretacji powinniśmy brać pod uwagę również inne elementy danego snu. Na przykład arbuz może być uznawany w snach jako symbol ognistej miłości, pożądania, namiętności, czy także pragnienia. Co ciekawe, kobiety w ciąży bądź też kobiety będące w końcu cyklu menstruacyjnego bardzo często mogą śnić o arbuzach, ponieważ odpowiedzialne są za to oczywiście hormony. Ma to związek ze zmianą ich organów płciowych, które w tym czasie zachowują się nieco inaczej niż normalnie. Inną interpretacją snu o arbuzie może być traktowanie arbuza jako symbolu wypoczynku i pragnienia relaksu, zdobycia bogactwa, czy także materialnego sukcesu. Jeśli chodzi z kolei o rozumienie duchowe, śmiało można powiedzieć, że arbuz oznacza liczne sukcesy, dobrobyt, a także oczywiście szczęście. Kiedy w naszym śnie występuje arbuz, przy tym widzimy go albo go jemy, może to być oznaka, że w najbliższej przyszłości odkryjemy swoją największą życiową pasję, która nas bardzo mocno pochłonie. Jeśli z kolei śni nam się, że jemy arbuza na plaży, może to znaczyć, że otrzymamy niedługo jakąś pozytywną wiadomość, z której się ucieszymy. Jeśli nasz arbuz, który nam się przyśnił jest soczysty, może być to dla nas znakiem, iż zaczniemy być nieco bardziej obiektywni, jeśli chodzi o miłosne sprawy. Z kolei jeśli nasz wyśniony arbuz okaże się niesmaczny z jakichś powodów, często może to oznaczać, że niestety nie jesteśmy zadowoleni z jakiejś części naszego życia. Jednocześnie może to być również oznaką tego, że powinniśmy coś w naszym życiu poprawić. Kiedy podczas naszego snu jemy arbuza wraz z naszą rodziną, taki sen może oznaczać, że wytrwamy przy swoich projektach, aczkolwiek zanim odniesiemy jakieś sukcesy i korzyści z tego, musimy być cierpliwi, gdyż po prostu musi minąć odpowiednia ilość czasu. Kiedy śni nam się, że po prostu dzielimy się z kimś naszym arbuzem, znaczenie takiego snu może oznaczać, że zaczniemy być zdecydowanie bardziej otwarci na jakieś nowe relacje i kontakty. Kiedy przyśni nam się, że zrywamy rosnącego arbuza, może być taki sen dla nas znakiem, iż stajemy się bardziej dojrzali w stosunku do stałego i stabilnego związku uczuciowego z partnerem bądź z partnerką. Jeśli z kolei wyśniło nam się, iż toczymy arbuza, okazać się może, że jakaś siła ciągle nas powstrzymuje od pracy nad naszym związkiem. Z kolei jeśli sadzimy arbuza, może to dla nas oznaczać, że ktoś nas zwabi do kąta i nas wykorzysta, bądź wejdziemy w toksyczną relację.