Sennik - Areszt

Jeśli śnisz o aresztowaniu, oznacza to, że zmiany będą ciebie prześladować. Może to oznaczać, że zachowanie innych ludzi wpłynie na Ciebie. Postaraj się spojrzeć na różne sposoby rozwiązywania problemów. Aresztowanie może również nastąpić w stanie snu, gdy wokół ciebie są negatywni ludzie. Aresztowanie zasadniczo polega na "złapaniu" za przestępstwo. Jest to działanie, które pozbawia cię wolności i zwykle służy zapobieganiu przestępstwom lub dochodzeniu.

Jeśli śnisz o aresztowaniu, może to wskazywać na twoje poczucie niesprawiedliwości lub odczuć, że jest coś nie tak, coś co nie jest sprawiedliwe. Jeśli śnisz, że policja Cię aresztuje, może wskazywać to na różne twoje uczucia, które utrudniają ci zmianę i czujesz, że jesteś zmuszany do zrobienia czegoś, czego nie chcesz. Jeśli widzisz, jak przyjaciel jest aresztowany we śnie, oznacza to, że jest jakaś pomoc, którą otrzymasz od swojego przyjaciela, czego pilnie potrzebujesz w tej chwili.

Idea aresztowania wiąże się z kontrolą. Może to być samokontrola lub kontrola nad innymi podmiotami - w zależności od tego, w jaki sposób postępuje sen.

Jeśli masz negatywne uczucia wobec organów ścigania lub policji, sen może wskazywać na uczucia, które ukrywasz. Tego typu snów zwykle doświadczają ludzie, którzy przeszli przez ostre reżimy polityczne i przeżyli, i wiedzą, co to znaczy być aresztowanym.

Sen, w którym jesteś aresztowany, może wskazywać, że posiadasz poczucie, że jesteś uwięziony. Oprócz tego, że nikt cię nie słucha ani nie akceptują tego, co masz do powiedzenia na temat konkretnej decyzji lub zdarzenia, czujesz, że twoje protesty nie mają żadnego wpływu.

Ten sen pojawia się, gdy pracujesz nad projektem grupowym i nikt nie traktuje cię poważnie, ani nawet nie zwraca uwagę co sugerujesz.

Oglądanie innych osób aresztowanych we śnie jest oznaką, że bierzesz za pewnik tych, którzy znajdują się wokół ciebie i bardzo trudno jest ci wziąć pod uwagę ich sugestie. Uznajesz, że wszystko wiesz i nie cenisz opinii, która pochodzi od innych. Jest to nieodpowiedni sposób radzenia sobie z kolegami w pracy, ponieważ mogą po prostu zadecydować, by  zostawić cię samego. Nawet jeśli jesteś liderem projektu, spróbuj rozważyć opinie swoich kolegów, aby działali w harmonii.

Jeśli jesteś policjantem, który aresztuje kogoś we śnie, sen wskazuje, że czujesz się bezużyteczny i słaby, że  zmuszasz innych do wykonywania zadań dla ciebie. Posiadać kajdanki sugeruje, że ktoś kontroluje i manipuluje.

 Po tym śnie, spróbuj ocenić siebie i dowiedzieć się, co jest dla ciebie wartościowe; związek międzyludzki, Twoja firma lub jedno i drugie? Dokonaj zmian w swoim życiu.

Kryminalny aresztowany we śnie oznacza, że ​​musisz ocenić swoje życie i sposób, w jaki żyjesz, zastanowić się, jak traktujesz ludzi, którzy dużo dla ciebie znaczą. Ponieważ, jeśli nie traktujesz ich dobrze, mogą po prostu usunąć się z twojego życia i pozostaniesz w tyle.

Sen o aresztowaniu masowego mordercy może wskazywać, że opierasz się zmianom, które są na tobie wymuszane. Skupiasz się  na pewnych zachowaniach lub zwyczajach, które trudno jest zostawić. Ucieczka przed aresztowaniem jest snem przepowiadającym dobre losy. Wskazuje, że odniesiesz sukces w każdym przedsięwzięciu, w którym uczestniczysz, a teraz nadszedł czas, aby podwoić twoje wysiłki. Może to być również być oznaką, że próbujesz rozwiązać konflikty lub problemy. Niezależnie od wewnętrznych konfliktów, które posiadałeś w sobie, wreszcie możesz odetchnąć.

Polowanie na policję, które kończy się aresztowaniem, jest snem, który pokazuje ci twoje dążenie do szczęścia i zadowolenia, na które realnie zasługujesz. Możliwe, że polowanie jest sugestią tego, jak stawić czoła konfliktom i problemom. Posiadasz w sobie przekonanie, że ludzie są dobrzy i mili - nie zawsze tak jest. Obserwowanie posterunku policji po aresztowaniu może wskazywać, że potrzebujesz interwencji dyscyplinarnej. Uczucia dotyczące zmian w życiu, które są wymuszane na tobie lub innych, nie mają dobrego wpływu. Potrzebujesz uzdrowienia, sprawiedliwości i racjonalności, aby odnaleźć się na nowo w swoim życiu. Musisz postępować słusznie, przestrzegać zasad, szczególnie w miejscu pracy. Może to również odzwierciedlać twój stan ducha, to, że potrzebujesz mocy do zmian.

Śnienie o aresztowaniu wskazuje na uczucie presji do zmiany. Zatrzymuje to pewne nawyki lub zachowania. Konieczność ich zatrzymania nie wynika jednak z twojej woli wyłącznie. Być przyłapanym na gorącym uczynku, to stawiać czoła zasadom, których nie lubisz.

Ewentualnie aresztowanie może dotyczyć poczucia niesprawiedliwości, tego, że coś jest niesprawiedliwe. Problem może ustąpić.

Sen o aresztowaniu przez policję może wskazywać na odczucia dotyczące trudnych zmian, do których czujesz się zmuszony.