Sennik - biblioteka ksiazka

Sen o przebywaniu w bibliotece odzwierciedla stan Twojego umysłu, gotowość na nowe wyzwania i Twój głód pomysłów.

To w jaki sposób widzisz bibliotekę, pokazuje jak bardzo ustabilizowane jest Twoje życie i jak jesteś zdeterminowany w poszukiwaniu nowości.

Jeśli biblioteka jest uporządkowana, czysta i nie ma w niej dużo ludzi, prawdopodobnie jesteś zadowolony ze swojego życia, z tego, co dotychczas osiągnąłeś i nie widzisz potrzeby większych zmian. W Twoim życiu jest kilka ważnych osób i to ci w zupełności wystarcza. Nie pragniesz nowych wyzwań, przygód i znajomości. Skoncentruj się na tym, co robisz, a nie powinieneś mieć powodów do narzekań.

Nieład i wszechobecny chaos w nowej bibliotece oznacza, że mogłeś się trochę pogubić w swoich dążeniach i pragnieniach. Nie bardzo wiesz, czego chcesz i nie do końca odpowiada Ci twoja obecna sytuacja życiowa. Masz sporo pomysłów na nadchodzący czas, ale są one niedopracowane i nie bardzo wiesz, jak je najlepiej wykorzystać. Masz w życiu wielu doradców, ale tak naprawdę nie wiesz, komu zaufać i kto Ci dobrze życzy. Może powinieneś bardziej zaufać samemu sobie i swojej intuicji.

Stara biblioteka, która jest brudna, zaśmiecona, panuje w niej hałas, jest mnóstwo ludzi, a książki są zakurzone i poobdzierane, może wskazywać, że obrałeś nie tą drogę w życiu. Masz do czynienia z niewłaściwymi ludźmi, którzy mogą sprawić Ci wiele przykrości. Uważaj na nich i postaraj się chociaż trochę uporządkować swoje życie. To jest czas na zmiany, ale bez pośpiechu. Pomyśl dwa razy, zanim wprowadzisz swoje pomysły w życie. 

Jeśli w bibliotece brakuje książki, którą chciałbyś wypożyczyć, może to znaczyć, że brakuje Ci odwagi, żeby coś zmienić albo nie masz zbyt wielu pomysłów na nadchodzący czas.

Pusta i cicha biblioteka, w której jesteś sam i w skupieniu czytasz książkę oznacza jasny umysł i gotowość na wszystko, co nadchodzi. To nie tylko bierne czekanie, ale także Twoja chęć dokonania czegoś nowego, innego niż dotychczas. Twoje ukryte i niezrealizowane pomysły wkrótce ujrzą światło dzienne. Prawdopodobnie odniesiesz sukces w życiu zawodowym, a w życiu prywatnym spotka cię wiele dobrego. Możesz spotkać osoby, które w pozytywny sposób zmienią Twoje życie.

To jest Twój czas na dokonanie czegoś znaczącego, być może twórczego, co sprawi, że będziesz czuł się zrealizowany i zadowolony.