Sennik - Błoto

 

Błoto stanowi symbol snu, który głównie wskazuje na jakąś formę brudnych lub nieczystych myśli lub emocji.

Może to oznaczać brak przejrzystości lub kierunku działania.

Poniżej zinterpretujemy najczęstsze marzenia związane z błotem, aby pomóc Ci zrozumieć, co mogą oznaczać. Należy dostrzec, że jeśli widzisz błoto na co dzień, sny związane z tym symbolem mogą nie mieć tak szerokiego kontekstu.

Samo ujrzenie butelki lub szklanki mętnej wody sugeruje, że skupiasz na swoich negatywnych emocjach. Poświęć trochę czasu, aby oczyścić umysł i znaleźć wewnętrzny spokój. Poszukaj sposobu na filtrowanie negatywnych myśli i pozwól, by emocje te odkładały odeszły.

Sen o błotnistej rzece lub błotnistym strumieniu oznacza, że przepływasz przez życie z nadmiarem bagażu negatywnych myśli i emocji. W wyniku tego pozostawiasz złe wrażenia podczas każdego spotkania w życiu. Zastanów się nad zmianami w źródłach problemów, dzięki którym życie stanie się o wiele przyjemniejsze.

Czy widzisz drogę lub ścieżkę pełną błotnistej wody? Sen wskazuje poprzez to, że jesteś przytłoczony negatywnymi emocjami. Emocje te zaczynają wpływać na twój kierunek życia i uniemożliwiają dotarcie tam, gdzie chcesz.

Cierpienie w wyniku poślizgnięcia się na błocie we śnie oznacza, że sytuacje w życiu na co dzień są zbyt trudne, abyś mógł sobie z nimi szybko poradzić. Jesteś w niebezpieczeństwie. Jednak sen sugeruje również, że jesteś zaślepiony, możesz doznać niepowtarzalnych obrażeń, dopóki nie pokonasz negatywnych myśli.

Sen o błotnistej kałuży lub błocie

Błotniste kałuże lub błotniste doły we śnie oznaczają pewne aspekty negatywności w waszym życiu. Może to być sytuacja lub szczególny krąg społeczny, w który jesteś zaangażowany. W zależności od twoich interakcji z kałużą błotną we śnie, twoja psychika zapewnia ci wskazówki do wykorzystania w życiu.

Napotkanie powodzi w błocie we śnie sugeruje, że nie podejmujesz obecnie najlepszej decyzji. Jesteś zmuszony decydować się na kiepskie rozwiązania pod wpływem stresu i presji czasu. Być może jesteście nieustannie bombardowani przez przełożonych lub klientów, aby wykonywać zadania pod dużymi ograniczeniami czasowymi.

 

Marzenia o błotnistym stawie oznaczają, że twoje myślenie i osąd są niejasne i zbyt negatywne. Sny każą ci nie podejmować pochopnych decyzji. Być może nie widzisz całej historii, a pojawienie się sytuacji na pierwszy rzut oka wygląda źle. Daj temu trochę więcej czasu.

Sen o błotnistym polu lub błotnistym podłożu

Zobaczenie ogromnego błotnistego pola lub błotnistej grupy, oznacza, że jesteś wyczerpany psychicznie. Sen wskazuje przy tym, że stoisz przed ogromną, ale nieciekawą sytuacją, w której nie widzisz jasnych rozwiązań. W szczególności sny odnoszą się do tego, w jaki sposób negatywne działania innych osób przeszkadzają w twoim postępie.

Sen o błotnym krabie

Sen o krabie błotnym oznacza, że musisz wytrwać i utrzymywać umysł w czystości w trudnej sytuacji. Prawdopodobnie będziesz mieć negatywną atmosferę w jakiejś sprawie.

Sen o rybach błotnych oznacza, że pojawią się zyski wśród niejasnych scenariuszy.

Podążanie zabłoconymi śladami oznacza, że najprawdopodobniej wyjdziesz spod manipulacji i niejasnych sytuacji, obserwując kogoś, kto już wcześniej przeszedł przez te problemy.

Sen o kąpieli błotnej

Sen wskazuje, że musisz uwolnić się od stresu psychicznego. Zagłębiaj się w te źródło stresu i postaraj się poprawić swój los.

Sen o błocie  w domu

Bycie w błotnistym domu we śnie, oznacza, że odwracasz ludzi od braku ambicji i celów. Znajdujesz się we własnej strefie komfortu i jesteś zbyt przestarzały.

Sen o błocie na ciele

Sen o chodzeniu boso w błocie oznacza, że będziecie doświadczać hańby.

Sen o nieprzemakalnych butach

Oglądanie zabłoconych butów, oznacza, że ​​unikniesz złych oszczerstw wrogów.

Sen o błocie na twarzy

Sen ten mówi o tym, że twoja reputacja została zaatakowana. Inni mogą już nie postrzegać Cię jako czystego i niewinnego.

 

Widząc zabłocone dłonie, musisz ciężko pracować, aby zjednać wokół siebie ludzi.

Sen o błocie na ubraniach

Sen o szorowaniu ubrań oznacza, że twoja reputacja jest atakowana, a twoja władza jest kwestionowana.

Zobaczenie lub stosowanie maski błotnej w śnie, oznacza, że potrzebne jest oczyszczanie duchowe.

Śnienie o utknięciu i zatonięciu w błocie oznacza, że jesteś zamieszany w bałagan i ciężki los. Z trudem wydostajesz się z błota. Rozważ skorzystanie z pomocy z zewnątrz, aby wyjść z problematycznej sytuacji.

Sen o chodzeniu przez błoto

Sen, że idziesz przez błoto, wskazuje, że ​​utracisz wiarę w przyjaźnie i rodzinę. Sen ten zapowiada, że ​​w kręgach rodzinnych dojdzie do strat i zaburzeń. Zaufanie zostanie utracone podczas tego całego procesu.

Sen o jeździe w błocie lub samochodzie, który utknął w błocie

Sen o prowadzeniu samochodu i utknięciu samochodu w błocie oznacza, że przyjąłeś pewną fałszywą perspektywę. Spodziewałeś się, że jesteś w stanie przeorać pewne problemy i przeszkody, jednak sny sugerują, że utkniesz i nie będziesz mógł ruszyć dalej z projektem.

Sen o popadaniu w błoto

Sen o popadnięciu w błoto, odnosi się do brzydkich plotek o tobie, zweryfikuj krąg znajomych lub współpracowników.

Sen o pływaniu w błocie

Sen, że pływacie w błocie oznacza, że czujecie się przytłoczeni problemami związanymi z waszą przyjaźnią i związkiem. Czujesz, że musisz poważnie potraktować te problemy. W przeciwnym razie ryzykowałbyś zaślepieniem przez negatywność i utratą kontroli.

Sen o utopieniu w błocie

Utonięcie w błocie oznacza, że czujesz się sfrustrowany, że posiadasz negatywne emocje. W szczególności, negatywność wynika z braku poczucia kierunku w życiu. Być może ludzie wokół ciebie naciskają, abyś zdecydował się na coś.

 

Sen o jedzeniu błota

Jedzenie błota we śnie wskazuje, że twoje zbiory lub projekty będą bezowocne i niestety uzyskasz niezadowalające zyski. Sen o jedzeniu błota, to niekiedy głodowe czasy.

Sen o rzucaniu błotem

Wrzucanie błota oznacza złe samopoczucie, rujnowanie reputacji.

Sen o zabawie z błotem

Zabawa z błotem i bawienie się we śnie odnosi się do tego, że zbyt mało posiadasz odpowiedzialności. Sen wskazuje, że ​​masz do czynienia z problemami, które mogą wpłynąć na reputację i zaufanie. Rozważ poważniejsze potraktowanie swoich codziennych zadań, chociaż mogą wydawać ci się trywialne. Proste rzeczy, które nie wydają się ważne, mogą mieć znaczenie dla przełożonych, takich jak szef, nauczyciel lub rodzic.

W niektórych snach, jak na błotnistej drodze, czy bagnie, błoto to po prostu opóźniający aspekt wahań i lęków. W innych snach ludzie przeszukują lub kopią błoto, które oznacza oczyszczanie emocji wynikających z pewnych okoliczności.

Błoto jest jak glina, jest substancją, którą można przeformować, stanowi wyznacznik wspomnień i emocji, które zostały ukształtowane. Błoto może również wskazywać na uzdrowienie, gdyż  zawiera wszystkie elementy przeszłości.

Nasz umysł jest fantastyczny i wielowymiarowy. Zawiera wszystko, czym się stałeś  i byłeś.

Ciało zabrudzone błotem: Złe zdrowie; "moralne sprzątanie". Ale błoto może również być lecznicze - kąpiele błotne.

Zatonięcie w błocie: trudności seksualne; poczucie beznadziejności lub rozpaczy.

Pytania do siebie samego:

Czy czuję, że utknąłem w błocie?

Czy mogę przyjąć, że błoto to podstawa życia?