Sennik - chirurg lekarz

Chirurg pojawiający się we śnie to projekcja sił człowieka - skupienie się na własnych możliwościach, które prowadzą do celu. Jest to odwołanie do nadczłowieka, superbohatera, potencjału rozwojowego.

 

Chirurg we śnie przygotowujący się do operacji, symbolizuje naszą gotowość do zmian. W końcu w Twoim życiu przyszedł moment, w którym zmiany już Cię nie przerażają. Wręcz przeciwnie, aktywnie w nich uczestniczysz i nie możesz się doczekać kolejnej, wierząc że każda zmiana niesie w sobie coś dobrego. To dobre nastawienie, które potrafi wiele ułatwić.

 

Chirurg ubrany na biało odnosi się do naszego pragnienia władzy. Im więcej białego ma na sobie lekarz, którego widzimy we śnie, tym większe jest nasze pragnienie rządzenia. 

 

Zielony strój chirurgiczny jest symbolem mądrości. Jeśli we śnie widzisz tak ubranego chirurga, oznacza to, że jesteś osobą powszechnie szanowaną i uważaną za mądrą. Ludzie lubią słuchać Twoich rad i tego, co masz do powiedzenia, lubią czerpać z Twojej wiedzy i życiowej mądrości. Nie zmarnuj tego, bądź dla innych opoką i ostoją wiedzy. 

 

Czepek chirurgiczny symbolizuje naszą zdolność do samokrytyki. Jeśli chirurg występuje w śnie bez czepka, oznacza to, że brakuje nam tej cechy. Jeśli ma czepek, to znak, że potrafimy rozsądnie ocenić swoje wady i zalety.

 

Jeśli we śnie to Ty jesteś chirurgiem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedalekiej przyszłości obejmiesz jakieś ważne stanowisko lub otrzymasz awans w obecnej pracy. Nie wahaj się go przyjąć, świetnie sobie poradzisz. 

 

Jeśli natomiast we śnie widzisz chirurga, który operuje Ciebie, sytuacja jest odwrotna. Możesz obawiać się zwolnienia lub degradacji z obecnego stanowiska.

 

Sen o chirurgu przeprowadzającym zabieg na kimś obcym, może oznaczać, że uważasz się za kogoś innego niż naprawdę jesteś. Prawdopodobnie przeceniasz siebie i swoje umiejętności. Powinieneś trochę zbastować i nabrać nieco życiowej skromności. 

 

Jeśli we śnie czekasz na zabieg chirurgiczny, lecz on się nie odbędzie to znak, że w życiu prywatnym źle zainwestowałeś pieniądze i możesz nie doczekać się upragnionych zysków. Zorientuj się, czy możesz jeszcze zmienić niedawno podjęte decyzje finansowe. Powinno o nieco poprawić sytuację. 

 

Sen, w którym rozmawiasz z chirurgiem i przekazuje Ci on informację o przeprowadzonej na kimś Ci bliskim operacji, oznacza prawdopodobieństwo choroby w rodzinie lub wśród Twoich przyjaciół. 

 

Chirurg udzielający w Twoim śnie wykładu na sali pełnej słuchaczy symbolizuje potrzebę poradzenia się bliskiej osoby w trudnej dla Ciebie sprawie. Nie zwlekaj z tym, jest wokół Ciebie kilka ważnych osób, które dobrze Ci życzą i chętnie wspomogą Cię radą, gdy jej potrzebujesz.