Sennik - Choroba chorowac chory

Zachorować - choroba

 

Choroba we śnie niekiedy wskazuje na obecny stan organizmu, innym razem traktować ją należy jako profilaktykę czy ostrzeżenie. Spróbuj ocenić swój stan zdrowia i zastanów się czy być może coś Ci nie dolega. Taki sen to zazwyczaj także ostrzeżenie, że należy o siebie lepiej zadbać. Nawet jeśli uważasz, że jesteś zdrowy, pomyśl czy nie warto umówić się na badania kontrolne.

Sen o chorobie to często również informacja, że być może walczysz z wydarzeniami z przeszłości, które stanowią dla Ciebie problem. Postaraj się zamknąć za sobą stare rozdziały i idź dalej.

Jeśli boli Cię w śnie brzuch, czujesz dyskomfort w jelitach, to znak, że potrzebujesz ponownie przetrawić niektóre sytuacje. Skup się szczególnie na niedalekiej przeszłości i przeanalizuj wszystko jeszcze raz. Pozwoli Ci to ujrzeć niektóre sprawy w innym świetle.

Sen o chorobie bliskiej Ci osoby oznacza, że czymś się martwisz. To zmartwienie nie pozwala Ci normalnie funkcjonować i źle wpływa na Twoje relacje z bliskimi. Nie pozwól na to. Podziel się problemem z najbliższymi, być może pomogą Ci go rozwiązać albo przynajmniej pozwoli Ci to łatwiej znieść troski.

Jeśli śni Ci się chore dziecko lub dzieci, oznacza to, że sam boisz się choroby lub śmierci. Wielu ludzi odczuwa tego rodzaju lęk przed śmiercią. Ważne jednak, aby ten strach nas nie paraliżował, tylko wręcz przeciwnie, sprawiał, że będziemy potrafili bardziej cieszyć się z życia i czerpać z niego jak najwięcej przyjemności.

Odwiedzanie chorych, szczególnie w ich własnym domu oznacza kłopoty. Mogą to być kłopoty różnego rodzaju, przeważnie jednak dotyczą sfery finansowej. Postaraj się zatem prowadzić bardziej racjonalny tryb życia, bo nie wiadomo, co może się wydarzyć. Oszczędności nie zaszkodzą, mogą Ci się przydać w każdym momencie.

Jeśli śnisz, że cierpisz na nieuleczalną chorobę, oznacza to, wręcz przeciwnie, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem do późnej starości.

Jeśli w Twoim śnie ktoś cierpi na nieuleczalną chorobę, może to być sygnał ostrzegawczy. Coś nieprzyjemnego może spotkać Ciebie lub członków Twojej rodziny. Może to dotyczyć przeróżnych sfer życia i niestety nie bardzo masz na to wpływ.

Śniący się chory rodzice są znakiem, że powinieneś poprawić relacje z najbliższymi. Najwidoczniej ostatnio nie masz dla nich czasu, co przekłada się na pogorszenie stosunków z rodziną.

Sen o ciężkiej chorobie, z której wychodzi się cało, symbolizuje Twoje siły witalne. Są one niespożyte, co pozwoli Ci wyjść zwycięsko z każdej opresji.

Sen o wizycie u lekarza, który diagnozuje u Ciebie jakąś ciężką chorobę, oznacza, że pewne zamknięte już sprawy wymagają ponownego rozpatrzenia. Powrót do nich pozwoli dostrzec to, co wcześniej Ci umknęło lub na co nie zwróciłeś uwagi. Przełoży się to na inne spojrzenie na to, co dzieje się w Twoim życiu obecnie.