Sennik - Ciąża

Ciąża oznacza rozwój życia, więc sen o byciu w ciąży może być metaforą narodzin – nowego pomysłu, projektu, celu. Może również symbolizować aspekt rozwoju ciebie samego.

Bycie w ciąży może również symbolizować kreatywność w ogóle lub tworzenie konkretnego dzieła sztuki lub projektu. Może również sugerować potencjał lub możliwość rozwoju; lub może stanowić początek czegoś nowego, takiego jak związek lub praca.

Czy to znaczy, że naprawdę jestem w ciąży?

Sen może być podświadomy, co oznacza, że ​​możesz być we wczesnym stadium ciąży.

Jeśli próbujesz zajść w ciążę na co dzień, to sen może być kontynuacją twoich myśli o życiu i potrzeb. 

Sen o byciu w ciąży może być również spowodowany obawą przed zajściem w ciążę, szczególnie jeśli niedawno uprawiałaś/eś seks bez zabezpieczenia i nie chcesz być w ciąży lub nie chcesz by była w ciąży osoba, z która uprawiałeś seks.

Sny o byciu w ciąży są niezwykle częstym tematem snów, szczególnie dla kobiet. 

"U podstaw tego snu leży kreatywność" - zdaniem Mead. "Kobiety dosłownie tworzą nowe życie ze swoich ciał. Jeśli śnisz o byciu w ciąży, najprawdopodobniej masz ochotę na kreatywność lub "wymyślenie" nowego, ekscytującego kreatywnego projektu, który pojawi się w kolejce. Może to być tak małe, jak domowy projekt renowacji lub wielka praca artystyczna. "

Czego mogę się nauczyć od snu o byciu w ciąży?

"Sen ciążowy jest często wielowarstwowy i mówi o czymś we wnętrzu człowieka - reprezentowanym przez płód - który nie został jeszcze uznany ani przedstawiony światu" - mówi Mead. "Uważam, że ludzie, którzy odrzucili cele i pragnienia, często marzą o ciążach. Na przykład ktoś, kto mógł chcieć działać, ale wybrał bezpieczną drogę bycia prawnikiem, może nękać się ze snami ciążowymi, dopóki nie podejmie kroków, by przynajmniej połączyć się z wcześniejszą pasją. "

Czy są jakieś sztuczki, które pozwalają unikać snów na temat ciąży?

Poza ignorowaniem wszystkich swoich celów i pragnień, Mead sugeruje zastanowienie się nad tym co chcesz przynieść na świat. "W minutach dozy tuż przed snem wszystko jest możliwe" - mówi Mead. "Jeśli wolisz uniknąć tego snu, skup się na tym, co już przyniosłeś na świat i musisz tam się rozwijać."

Kiedy śni się o byciu w ciąży?

"Sen o byciu w ciąży jest niezwykle powszechnym snem, szczególnie dla kobiet" - mówi Mead. "Miałem jednak klientów płci męskiej, którzy mają posiadają sny ciążowe".