Sennik - drzewo drewno cis

Cis

Cis często występuje na cmentarzach drzewo w Wielkiej Brytanii, Szkocji, Portugalii i Francji. Pojawia się również w Polsce, a przede wszystkim w snach.

Najstarsze drzewo cisa pojawia się w katedrze w Normandii. Drzewo cisa wskazują transcendencję umierania, występują we francuskich wioskach - na głównych placach miejskich. Jeśli śnisz o cisach, wskazuje to, że możesz doświadczyć rozczarowania lub choroby w przyszłości.

Jeśli jesteś młodą kobietą i widzisz siebie siedzącą pod cisami, to posiadasz w sobie wiele obaw, które musisz pokonać, zanim będziesz mogła iść naprzód w przyszłości.

Ten sen oznacza również, że jeśli zobaczysz kogoś, kogo znasz stojącego przy cisach, prawdopodobnie usłyszysz o chorobie tej osoby w przyszłości.

Cisy uznaje się za symbol życia wiecznego i zwykle pojawiają się na cmentarzach. W hrabstwie Herefordshire w Wielkiej Brytanii młode dziewczęta chodziły na nieznane cmentarze kościelne i zbierały kawałek cisu, by wkładać je pod poduszką, ponieważ pojawiłby się sen o przyszłym mężu.

Podziwianie cisa w jednym ze snów wskazuje, że ​​będziesz musiał zmierzyć się ze smutnym wydarzeniem w życiu.

Ten sen można również ujmować w pozytywny sposób, ponieważ może ono również wskazywać nowe życie i nowe możliwości, które pojawiają się na Twojej drodze.

Gałęzie cisu pokazują ci twoją zdolność do rozwijania nowych relacji z innymi ludźmi, a fakt, że poruszają się w różnych kierunkach na wietrze wskazuje, że ​​będzie to okazja do wielu nowych przyjaźni.

Cisowe drzewo powinno również być ukazywane jako dające wiarę projektowi lub przedsięwzięciu biznesowemu.

Cis postrzegany z góry wskazuje, że posiadasz wiele życzeń i że musisz projektować to, o czym mówią twoje sny, zanim będziesz mógł osiągnąć to, czego pragniesz w swoim życiu.

Martwe cisy we  śnie, wskazują, że możesz poczuć, że wszystko osiągnęło punkt kulminacyjny i musisz podjąć działanie.

Zobaczyć wycięte cisowe drzewo lub wyciąć cis we śnie, wskazuje, że ​​zostaniesz zdezorientowany przez czyjeś działania. Istotne jest, aby odkryć prawdę za zamkniętymi drzwiami. Dawni interpretatorzy snów wiążą spadające cisy ze spadającymi królestwami.

W dzisiejszych czasach sen może wskazywać przymusową ofiarę dla dobra społeczeństwa lub bliskiego przyjaciela. Jeśli twoja uwaga zostanie przyciągnięta do pniaka poległego cisa, oznacza to, że czasami nie dostajesz wiadomości, którą chcesz od innych.

Sen o lesie, czy więcej niż jednym cisie razem oznacza, że odkryjesz w sobie własny duchowy wzrost i szczęście. Ze względu, iż obszar zalesiony jest na ogół naturalny, jest to bezpośrednia refleksja nad tym, jak się czujesz w swoim wnętrzu. Sen zachęca cię do relaksu i bycia naturalnym.

Sen o płonących cisach lub ogniu drzew wskazuje, że ​​odczuwasz ból i że musisz się ukryć, aby stać się lepszym. Bycie w lesie pełnym cisów nocą oznacza, że głęboko wierzysz w odkrywanie nowych możliwości i musisz pozwolić sobie na bycie szczęśliwym.

Sen o cisach wskazuje, że ​​musisz robić postępy, a szczęśliwe czasy są przed nami.

Wspinanie się na drzewo cisowe we śnie wskazuje, że próbujesz uciec od czegoś, co wymaga twojej uwagi.

Sen o domku na drzewie w cieniu drzewa wskazuje, że ​​trzeba być bardziej asertywnym i otwartym w sytuacji. Spotkanie z kimś przy cisie wskazuje, że wkrótce przeprowadzisz się do domu.