Sennik - cynk

W cygańskim ujęciu cynk wskazuje, że ​​istnieje nieuczciwość i brak zaufania.

Analizując tę kwestię warto spojrzeć na alchemię. Alchemik spędził wiele godzin próbując przekształcić metale takie jak cynk w złoto. A próba przekształcenia metali podstawowych w złoto wymagała przejścia przez wielu etapów i faz kolorystycznych. 

Analizując różnorodne rozważania -  cynk jest zbędny. Jeśli nie ma on bezpośredniego kontaktu z innymi metalami, wówczas znajduje się na swoim miejscu. Dlatego oznacza to, że jeśli masz mało kontaktu z innymi, nie będziesz się rozwijać i wzrastać.

Jeśli spojrzymy na niektóre starożytne teksty dotyczące cynku to był to ważny metal.

Jeśli bierzesz witaminy cynku lub minerały przed pójściem spać, to może to wpływać na twoje sny. Sen o cynku oznacza potrzebę badań, sprawdzenia poziomu testosteronu.

Cynk uznawany jest za metalowy pierwiastek chemiczny. W snach, w których się pojawia, wskazuje na autorytet jaźni. Wiąże się go niekiedy ze wzrostem i aspiracją. Znany jako symbol Zn i liczba atomowa 30, sen dotyczy znaku Wodnika.

Cynk również znany jest jako nośnik wody w zachodniej astrologii. Pierwiastek ten utożsamia się z wodą i spokojem. Sen o zanieczyszczonym metalu cynku oznacza, że ​​pojawia się trudny czas. Cynk odnosi się do próśb o lepszy czas. Patrząc historycznie, alchemicy spalili tlenek cynku (znany jako kwiat cynku) w powietrzu, aby przyciągnąć dobrobyt. Pod względem twojego snu oznacza to, że wszechświat może zapewnić ci pieniądze.

Sen o piciu cynku może wskazywać na zbyt uśpione życie.

Zobaczenie jak ścieka cynk we śnie wskazuje, że ​​jesteś perfekcjonistą.