Sennik - Dama

Dama jest oznaką marzeń, celów jakie chcesz spełnić, sen ten wskazuje, że masz na to bardzo duże szanse, o ile postępować będziesz racjonalnie.

Sen o byciu damą dworu ukazuje, że szczęście jest ulotne.

Nie spoczywaj na laurach i nie przywiązuj się do tego, co możesz rychle stracić. Najważniejsze są wartości prawdziwe i otaczanie się ludźmi prawymi, lojalnymi - nawet jeśli będzie ich mało.

Widzenie młodej damy we śnie rozumie się jako stratę - może dotyczyć kwestii materialnych, ale również życia duchowego, religijnego. W zależności jaką decyzję podejmiesz, tak zyskasz więcej lub mniej w swoim życiu.

Stara dama to plotki, które rozsiewasz lub które rozsiewają na Twój temat. To co możesz wyjaśnij, resztą się nie przejmuj - w końcu musisz mieć bardzo ciekawe życie skoro jesteś obgadywany.

Dama w wytwornej szacie to rodzinny konflikt, pewne intrygi i trudności w kontaktach. Rozwiąż swoje sprawy i rusz dalej do przodu. Nie daj się zwariować!

Rozmawianie z damą to zapowiedź szybkiego ślubu, dobrej nowiny i zmiany w stanach cywilnych.

Kłócenie się z damą wiąże się z otrzymaniem złej wiadomości - przygotuj się, ale pamiętaj również o kreatywnym rozwiązywaniu swoich problemów.

Uwodzenie damy można powiązać z problemami w interesach. Sprawdź czy idziesz w dobrym kierunku, może czas na zmianę lub udoskonalanie swojego stanowiska w danej sprawie?