Sennik - Dekolt

 

 

Dekolt we śnie nawiązuje do uzyskiwania harmonii, wpływającej na uzyskanie niezależności. Twoje życie spoczywa w Twoich rękach i jesteś kowalem swojego losu. Ze względu na swoją dojrzałość stanowić powinieneś wsparcie dla innych.

W snach mężczyzn dekolt oznacza potrzebę czułości, jest to również wyraz tęsknoty za ciepłem, domowym ogniskiem, miłością matki.

Zobaczenie dekoltu we śnie wykazuje potrzebę romansu, miłości, namiętności.

Duży dekolt to trudności w wygraniu z pożądaniem, spróbuj spojrzeć na swoją sytuację inaczej.

Mały dekolt oznacza skrywanie własnych uczuć, przeciwdziałanie przeciwko pożądaniu innej osoby.

Zasłanianie dekoltu jest oszukiwaniem samego siebie. Nie jesteś dostatecznie szczęśliwy, zmień swoją sytuację, pomyśl co Cię uczyni szczęśliwszym.

Dekolt we śnie nawiązuje do uzyskiwania harmonii, wpływającej na uzyskanie niezależności. Twoje życie spoczywa w Twoich rękach i jesteś kowalem swojego losu. Ze względu na swoją dojrzałość stanowić powinieneś wsparcie dla innych. W snach mężczyzn dekolt oznacza potrzebę czułości, jest to również wyraz tęsknoty za ciepłem, domowym ogniskiem, miłością matki. Zobaczenie dekoltu wykazuje potrzebę romansu, miłości, namiętności. Duży dekolt to trudności w wygraniu z pożądaniem, spróbuj spojrzeć na swoją sytuację inaczej. Mały dekolt oznacza skrywanie własnych uczuć, przeciwdziałanie przeciwko pożądaniu innej osoby. Zasłanianie dekoltu jest oszukiwaniem samego siebie. Nie jesteś dostatecznie szczęśliwy, zmień swoją sytuację, pomyśl co Cię uczyni szczęśliwszym.