Sennik - Dom

Pojawianie się we śnie domu oznacza poczucie bezpieczeństwa i schronienia, znajdywania się wśród bliskich i przyjaciół. Jest to miejsce, do którego chce się wracać, w szczególności w przypadku problemów. Dobrze jest naładować baterie i ruszyć z pełną mocą do dalszych czynności. 

Sen przypomina Ci o osiągnięciach i możliwościach, perspektywach jakie stoją przed Tobą. Nie zmarnuj ich, gdyż stracisz potencjalne szanse na sukces.

Mieszkanie w biednym domu to oznaka stagnacji, zaś pozostawanie w biedocie  to trwanie w utrudnionej sytuacji życiowej. Podejmij mądre decyzji i ukierunkuj swoje życie na właściwe tory, a osiągniesz sukces.

Być samemu w domu to poczucie trosk i wstydu, warto przeanalizować swoje najbliższe kontakty i poprawić relacje z innymi. Nie warto marnować czasu i swojego życia na negatywne uczucia, rozpraw się z nimi już dziś.

Dom otoczony zielenią to spotkanie długo już nie widzianej osoby. Jest to wyraz szczęścia, jak i możliwości zmiany – zarówno siebie, jak i sytuacji w jakiej się znajdujesz.