Sennik - Egzamin

Sen o egzaminie to sen, który mówi o walce o samego siebie. Odbiór tego snu jako koszmaru nawiązuje do przeżyć z przeszłości. Wiąże się z samokrytyką i chęcią zdobycia nowych osiągnięć. Występuje przy tym jednak pewna sprzeczność - z jednej strony Twoje wymogi i normy etyczne, z drugiej zaś potrzeby i marzenia.

W aspekcie duchowym egzamin odwołuje się do duchowych wyborów - zmian w świadomości, które mogą oznaczać nowy, dobry początek.

Egzaminowanie kogoś w czasie snu oznacza wyświadczenie przysługi, która na bardzo długo pozostanie zapamiętana. Może to zapewnić czyjąś przychylność. Przysługa jednak powinna być wykonana szczerze i z dobrych pobudek, a nie w celu odniesienia z tego tytułu korzyści.

Zdawanie egzaminu symbolizuje znalezienie dobrej pracy z wysokim wynagrodzeniem, pracy, o której marzyłeś, a która dotychczas nie była w zasięgu Twojej ręki. 

Zdanie egzaminu na piątkę to znak, że masz szansę zrealizować swoje plany. Warto się zatem przyłożyć do obecnych przedsięwzięć.

Oblanie egzaminu oznacza Twój duży potencjał, z którego nie zdajesz sobie sprawy. Postaraj się zadbać o swoje interesy już teraz i nie spisuj wysiłków na straty.

Strach przed egzaminem to strach przed porażkami i niepowodzeniami. Porażki się zdarzają i dotyczą każdego. Musisz się z nimi oswoić, one nie mogą Cię paraliżować. Zajrzyj zatem wewnątrz siebie i zastanów się co możesz zmienić w swoim życiu, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

 

Sen o egzaminie maturalnym oznacza, że niedługo staniesz przed trudnym wyborem. Może to być wybór pomiędzy złym a gorszym. Będziesz musiał wykazać się dojrzałością i podjąć decyzję, która przyniesie wszystkim najmniejsze straty.

 

Zdawać we śnie egzamin na prawo jazdy wróży wspaniałą przygodę, która może spotkać Cię już niebawem. Pomimo, że kompletnie się tego nie spodziewasz, pozwól się porwać chwili i wspaniałym emocjom.

 

Jeśli śni Ci się, że zdajesz egzamin na studia i że jest on bardzo trudny, oznacza to, że z powodzeniem pokonasz wszelkie trudności, które możesz napotkać w ciągu niedługiego okresu.

 

Sen o egzaminatorze często nie jest dobrym snem i może oznaczać zdradę. Zdrada może dotyczyć nie tylko życia osobistego. Możesz zostać też oszukany w pracy. Przyjaciel, któremu ufasz może też chcieć Cię wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele.

Komisja egzaminacyjna oznacza, że ktoś Cię bacznie obserwuje i osądza Twoje postępowanie. Uważaj, bo może to oznaczać niekorzystne dla Ciebie skutki. Postaraj się zatem nie robić nic niestosownego w najbliższym czasie.