Sennik - fajka palić fajkę

Sennik Fajka

Sen o fajce jest często symbolem naszych męskich cech charakteru, nierzadko ukrytych lub takich, które nam się podobają i które chcielibyśmy posiadać.

Jeśli we śnie widzimy mężczyznę, którego znamy i który pali fajkę, oznacza to, że prawdopodobnie chcielibyśmy być podobni do niego oraz, że imponują nam jego osobowość.

Śniący się nieznajomy mężczyzna, palący fajkę, informuje nas, że posiadamy męskie, silne cechy charakteru, których być może niepotrzebnie się wstydzimy.

Niezapalona fajka, leżąca na stole, może symbolizować naszą niespełnioną potrzebę bliskości i akceptacji przez drugą osobę. Bywa też symbolem pragnień i fantazji erotycznych, również tych o których od dawna marzymy, a których, jak dotąd, nie mieliśmy okazji doświadczyć.

Fajka jest też często symbolem uczuć takich jak przyjaźń, szacunek do drugiej osoby, sympatia. Szczególnie, jeśli śnią Ci się dwie osoby, siedzące spokojnie i palące razem fajkę. Oznacza to, że masz przy sobie wiernych Ci przyjaciół i że ludzie, który Cię otaczają, darzą Cię szacunkiem, na jaki zasługujesz.

Jeśli we śnie widzisz głównie dym unoszący się z fajki, może to być przestroga, że przedsięwzięcie, którego się podjąłeś, może nie dojść do skutku, a plany, które ostatnio robiłeś, prawdopodobnie nie zostaną wcielone w życie. Powinieneś włożyć więcej wysiłku w to, co chcesz zrobić. Inaczej to, co osiągnąłeś dotychczas, może pójść na marne.

Sen, w którym ktoś dmucha Ci dymem z fajki w twarz, oznacza, że nie masz poszanowania wśród ludzi, szczególnie w pracy. Możliwe też, że ktoś chce zrobić coś przeciwko Tobie. Uważaj zatem, jakimi ludźmi się otaczasz i czy rzeczywiście wszyscy, których uważasz za przyjaciół, naprawdę nimi są.

Rozsypany tytoń z fajki oznacza, że straciłeś okazję do zrobienia czegoś, o czym od dawna marzyłeś. W przyszłości powinieneś bardziej skoncentrować się na tym, co dla Ciebie ważne, żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Czyścić fajkę we śnie oznacza, że powinieneś przeanalizować swoje ostatnie postępowanie i zastanowić się, czy wszystko, co zrobiłeś było słuszne i czy nie wyrządziłeś nikomu krzywdy. Jeśli tak się stało, postaraj się zrobić wszystko, żeby to naprawić.

Piękna, ozdobna fajka we śnie symbolizuje przyszłe bogactwo lub wygraną w grę losową. Drewniana fajka oznacza, że kierujesz się w życiu dobrymi zasadami i starasz się żyć w zgodzie z naturą i otaczającym Cię światem.

Polakierowana, błyszcząca fajka oznacza, że kierujesz się w życiu próznością i zbyt dużą wagę przykładasz do wyglądu zewnętrznego. Być może powinieneś bardziej skupić się na tym, co naprawdę jest ważne, a nie na pozorach.

Nabijać fajkę - wskazuje to, że jesteś winny niedyskretnych działań i że będziesz w jakiś sposób tego żałować.

Kupować tytoń do fajki - sen wskazuje, że będziesz miał pieniądze, jednak musisz zachować optymizm i myśleć pozytywnie, ustrzegaj się także zbyt ryzykownych rozwiązań. 

Fajka wodna - nawiązuje do czystości. Oznacza nowe początki i to albo umysłowe, albo fizyczne. 

Gasić fajkę - Może to wskazywać na pewne wątpliwości, zastanów się czy skontaktować się z kimś. Chcesz nawiązać połączenie lub odnowić je, ale coś w środku Cię zatrzymuje. Posłuchaj swojej intuicji. Jeśli coś mówi ci, żebyś nie pisał ani nie dzwonił, nie rób tego. W przeciwnym razie pokonaj swój lęk przed odrzuceniem lub negatywną odpowiedzią.

Fajka pokoju - wskazuje na obsesję na punkcie opinii publicznej, co następnie wpływa na twoją pewność siebie. Nie musisz przejmować się tym, co inni o tobie myślą lub mówią. Jeśli ktoś ma z tobą problem, to nie jest tak naprawdę twój problem. To jest ich problem. Dowiedz się, jak żyć swoim życiem, nie martwiąc się o to, co inni mają do powiedzenia.

Dziecko palące fajkę - stanowi to o braku bezpieczeństwa. Zawsze czujesz, że ktoś powinien zrobić coś, aby Cię zadowolić. Prawdą jest, że nikt nie musi tego robić dla ciebie, z wyjątkiem siebie. Bądź niezależny i zapewnij sam sobie własne szczęście. 

Kupować fajkę - bardzo pozytywna wróżba, wskazuje zwycięstwo. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do zawodów czy promocji pracy, pozytywne rezultaty są pewne. Kontynuuj dobrą pracę w przyszłości.

Widzieć dziadka palącego fajkę - wskazuje, że ​​nosisz odpowiedzialność za przyniesienie pokoju i zapewniasz ochronę w rodzinie, więź, którą posiadasz, jest silna. Może widzisz powstające konflikty i chciałbyś mieć możliwość naprawy rozwijającej się wrogiej sytuacji?