Sennik - Kał Odchody

Sen z kałem

Kał we śnie oznacza, że musisz sobie poradzić z tym co czeka cię na co dzień. Eliminacja złych i niepotrzebnych części samego siebie ma kluczowe znaczenie dla twojego zdrowia. W snach kał może metaforycznie symbolizować ten sam proces - oczyszczasz się z negatywnych i niepotrzebnych emocji, takich jak gniew i zazdrość. Kał może stanowić niezdrowy związek lub zdrowe uwalnianie emocjonalne.

Innymi słowy, zajmowanie się we śnie odchodami być zdrowym sposobem na przetworzenie i uwolnienie emocjonalnego i psychologicznego bagażu. Ewentualnie może to być ostrzeżenie, że zagrażasz swojemu zdrowiu fizycznemu, emocjonalnemu lub psychicznemu, ponieważ znajdujesz się w niezdrowej relacji lub sytuacji.

Kiedy śnisz o odchodach, zastanów się nad tym, co trzymasz w sobie, czego już nie potrzebujesz. Sen może świadczyć o tym, że jesteście teraz gotowi, aby to uwolnić i pozwolić temu  odejść.

Ponadto kał we śnie może reprezentować wszystkie "brudy", które bierzesz lub sprzątasz po innych lub "gówniane" sytuacje, z którymi masz do czynienia na co dzień.

Pytania jakie należy sobie zadać:

Kogo lub co powinienem wyeliminować z mojego życia?

Jaki bagaż emocjonalny w moim życiu nie jest już potrzebny?

Czy odczuwam ulgę od  uwalniania toksycznych uczuć?