Sennik - Kalendarz

Kalendarz

Autorzy wielu książek snów interpretują sen za pomocą kalendarzy na wiele różnych sposobów, każdy jednak niezmiennie twierdzi, że kalendarz we śnie przygotowuje jednostkę do pewnych trudności życiowych. Kalendarz przypomina, że ​​czas jest ulotny.

Catherine the Great w swojej książce dość konkretnie opisała sny za wiążące się z kalendarzem. Jeśli weźmiesz kalendarz w ręce, oznacza to, że jesteś ostrożny w interesach i myślach. To także zapowiedź, że twoja kariera i życie powoli się poprawią.

Jeśli śnisz, że kupujesz kalendarz, oznacza to kilka małych i nieznaczących problemów.

Jeśli spojrzysz na kalendarz z ubiegłego roku, wskazuje to, że niektóre wydarzenia z przeszłości nie zapewnią ci spokoju; a jeśli zobaczysz kalendarz na przyszłość, oznacza to, że obecne wydarzenia będą wpływać na twoją przyszłość.

 Powinniście interpretować ten sen jedynie opierając się na własnych zmysłach, ale, niestety, sen zwykle ostrzega o niebezpieczeństwach i problemach.

Posiadając sen z kalendarzem, możesz zapamiętać daty i tym samym precyzyjniej zinterpretować sen. Jest to dość istotne, o ile można zobaczyć konkretną datę. Konieczne jest przeanalizowanie także, w jakiej formie i w jakim celu kalendarz pojawił się w twoim śnie, wtedy możesz zrozumieć, na które wydarzenia w życiu musisz przygotować się.

Sen z kalendarzem jest dość rzadki i dlatego nie wszyscy tłumacze snów zwracali na to uwagę.

Kalendarz we śnie oznacza rozczarowanie we własnych nadziejach. Książka snów Hasse zakłada, że kalendarz we śnie jest znakiem konieczności spłaty długów.

Jeśli coś świętujesz i zaznaczysz w kalendarzu, oznacza to, że pojawią się ważne wiadomości. Jeśli nie widzisz daty świąt w kalendarzu, to sen ten jest prognostyką długiej i żmudnej pracy, która nie przyniesie odpowiedniej nagrody.

Śnienie o kimś, kto patrzy w kalendarz, wiąże się z zapowiedzią niespodzianki podchodzącej od innych ludzi, na których ci zależy.

Przeglądanie lub przewracanie stron kalendarza oznacza, że ​​wkrótce nadejdzie smutek i rozpacz, zamiast radosnych dni, ale nie będzie to trwało długo, więc nie musisz się martwić.

Sen o kalendarzu może również oznaczać potrzebę odpoczynku i zmiany własnego środowiska. Rozerwanie kalendarza świadczy, że ​​mimo wszystkich planów spontanicznie wyruszysz w długą podróż.

 

Zagubienie i poszukiwanie kalendarza oznacza, że ​​twoje nadzieje i oczekiwania są daremne. Jeśli znajdziesz kalendarz, wskazuje to, że zapomniałeś czegoś istotnego, ale możesz tę sytuację zmienić,  poprawić. Pisanie czegoś w kalendarzu, zwiastuje spokojny i łatwy sposób na życie przez długi czas.

Kalendarz we śnie jest ogólnie zapowiedzią, że w waszym życiu są pewne fazy, które mają swoje własne znaczenie. Kalendarze pokazują cykliczną naturę wszechświata, więc we śnie odwołuje się to do zmian w podejściu człowieka.

Zrozumienie swojego snu z kalendarza pozwoli dowiedzieć się, jakich wzorców szukać i jakie zmiany wprowadzić, aby poprawić swoje życie.

Kalendarze zapewniają nam informacje o urodzinach, świętach, wydarzeniach specjalnych i spotkaniach. Choć niektóre wydarzenia są wyjątkowe, wiele z tych okazji pojawia się  co roku. Urodziny waszego wuja, coroczny bieg, spotkania, święta będą się pojawiać mniej więcej w tym samym czasie każdego roku. Kalendarze przypominają nam o cyklach życia. Jeśli w twoim śnie pojawia się  kalendarz, to może to oznaczać chęć zwrócenia twojej uwagi na odpowiedni styl życia.

Gdy w waszym śnie pojawia się kalendarz, zwracajcie szczególną uwagę na negatywne aspekty pojawiające się w waszym życiu. Wchodzicie w cykl, w którym pozwala się, aby to negatywne zjawisko powtarzało się bez potrzeby naprawienia sytuacji. Zamiast uczyć się z sytuacji, czasami myślisz, że za drugim razem będzie lepiej. Zwróć uwagę na negatywne nastawienie w swoim życiu i spróbuj dowiedzieć się, skąd pochodzi. Jest coś, co robisz, aby pozwolić temu negatywowi wejść w swoje życie, a twoja podświadomość mówi ci, abyś znalazł to niezdrowe zachowanie i pozbył się go na zawsze.

Jeśli Twój sen z kalendarzem koncentruje się na konkretnej dacie, konkretnym dniu, może to mieć specjalne znaczenia. Ważne jest, czy było to w przeszłości, czy w przyszłości. Jeśli data w twoim kalendarzu miała miejsce kiedyś w przeszłości, to jest to znak, że za dużo przyglądasz się przeszłym zdarzeniom, zamiast skupiać się na tym, co ma nadejść. Jeśli twoja data dotyczyła przyszłości, oznacza to, że patrzysz do przodu w kierunku dobrych rzeczy, które staną ci na drodze. Jeśli w przyszłości termin ten będzie dłuższy niż pięć lat, wkrótce nastąpi sukces.

Jeśli zniszczyłeś kalendarz, jesteś również sfrustrowany upływem czasu. Możesz być tym samym w depresji, albo możesz mieć za dużo spraw, żeby sobie z tym poradzić. Zastanów się co powoduje, że czujesz się w ten sposób, i spróbuj skorzystać medytacji lub jogi.

Jeśli kalendarz w twoim śnie był przewracany, jest to symbol tego, że powinieneś zwolnić i cieszyć się cennymi chwilami, które posiadasz teraz. Czas porusza się tak szybko, a dziś jest idealny dzień do spędzenia czasu z kimś, kto interesuje się tobą. Zafunduj sobie coś przyjemnego lub relaksującego i pamiętaj, aby robić życie krok po kroku.