Sennik - Kot

Oglądanie kotka we śnie stanowi przejściowy etap w kierunku ku niezależności. Jesteś gotowy do odkrywania nowych rzeczy, które przynosi Ci życie. Ewentualnie sen symbolizuje niewinność i czystość.

Sen, że zabijasz kota oznacza, że ​​masz problem z wyrażeniem siebie samego w związku. Czujesz się sfrustrowany w wyniku tego.

Sen, że kociak zamienia się w szczeniaka, oznacza przemianę w twoim życiu osobistym. Odsuwasz się od patrzenia tylko na siebie samego, aby opiekować się kimś innym. Szukasz towarzystwa.

Sen, że ratujesz kociaka na autostradzie, odnosi się do twojego pragnienia, by pomóc tym, którzy zmierzają w złym kierunku lub w złym kierunku.

Koty są we śnie symboliką artystyczną i mitologiczną, są wglądem w nasze codzienne sprawy. Spójrz na nie, skaczą wokół, przynosząc wiadomości ze skrywanych wnętrzności, a następnie rzucają się, aby zagrać w grę życia.

Zdaniem profesora z uniwersytetu Vanderbilt, Volney Gay Istnieje wiele symboli religijnych związanych z kotami ... koty mogą również reprezentować mądrość lub nasz stosunek do samych siebie.

Koty w snach mogą albo symbolizować twoją genetyczną kreatywność, władzę i seksualność, albo nadchodzące nieszczęścia, pech i chaos. To bardzo wiele znaczeń jak sam już zauważasz.

Interpretacja snu zależy od tego co czujesz na temat kotów w realnym świecie. Czy wszystkie twoje czarne ubrania są pokryte drobnymi, puszystymi pasmami futra? Czytasz to, a kot atakuje twoją nogawkę? Jeśli posiadasz w swoim życiu koty to jest to z pewnością dobry znak.

Ale jeśli myślisz, że koty są podstępnymi, pokrytymi futrem małymi demonami, zobaczenie ich we śnie jest głównie symbolem, że obawiasz się, że coś nieprzyjemnego może stanąć na twojej drodze.

 

Kociak:

Nawet jeśli nie jesteś kotem, musisz przyznać, że kocięta są urocze. Z tego też powodu uznaje się je za symbol o czystości, niewinności i potrzebie przytulania. Sen o kociętach może również wskazywać na twoją rozwijającą się potrzebę niezależności - jesteś gotowy, aby przestać być w cieniu innych i możesz rozwijać swoje potrzeby.

 

Zły kot:

Wiele osób uważa, że ​​koty są symbolem kobiecości; może to oznaczać, że masz problemy z częścią życia połączoną z kobiecością, tożsamością.

Sen o kocie, który atakuje i gryzie cię może być synonimem twojego strachu, że bierzesz zbyt dużo od innych, a nie oddajesz im wystarczająco dużo. Jesteś poprzez to sfrustrowany, ponieważ "coś nie idzie zgodnie z planem". Kot drapiący cię może oznaczać, że czujesz zagrożenie.

 

Kot w niebezpieczeństwie:

Uratowanie kociaka we śnie oznacza, że ​​odzyskujesz swoją niezależność i moc. A sen o uratowaniu kota lub kociaka, który zgubił się na ruchliwej ulicy lub autostradzie, może oznaczać chęć pomagania innym w  odnajdywaniu im prawdziwego życia.

 

Zagubiony kot:

Gdzie jest ten kot? Jeśli śnisz, że twojego kota nie ma nigdzie i nie możesz go znaleźć, może to symbolizować twoją potrzebę pozwolenia sobie na bycie wolnym i nie pozwalania nikomu ani niczemu trzymać cię siłą z powrotem.

 

Czarny kot:

Sen o czarnym kocie może wskazywać na strach przed używaniem i ufaniem swojej intuicji. Jeśli osobiście uznajesz, że czarne koty to pech, sen o tym może wskazywać obecność czegoś nieprzyjemnego w twoim życiu, pamiętaj jednak -  czarne koty to nie pech - to przekonanie jest pozostałością starożytnego greckiego mitu.

 

Biały kot:

Biały kot we śnie może wskazywać na trudne czasy w najbliższym okresie.

 

Koty bawiące się:

Jeśli śnisz o kotach, goniąc się nawzajem lub bawiąc się, możesz potrzebować lepszego gniazdka dla własnej osoby.

 

Identyczne podwójne koty:

Widzisz dwa identyczne koty? Oznacza to, że ​​być może trzeba zapewnić sobie lepszą równowagę pomiędzy własnymi potrzebami, a potrzebami przyjaciół, rodziny i kolegów i koleżanek z pracy.

 

Duża grupa kotów:

Oznacza to presję społeczną, być może w gronie rodziny, przyjaciół, może stresouje cię aktualna sytuacja polityczno-gospodarcza, komfort życia społecznego.