Sennik - Nogi

 

Sen o nogach oznacza postęp i zdolność poruszania się w życiu. Jeśli twoje nogi są słabe, możesz czuć się wrażliwym emocjonalnie.

Jeśli śnisz, że krzyżujesz nogi, oznacza to defensywę lub twoje negatywne nastawienie.

Patrzenie we śnie na czyjeś nogi świadczy o twoim zachwycie wobec osoby trzeciej. 

Sen, że twoja noga jest złamana, zraniona lub okaleczona, oznacza brak równowagi, autonomii lub niezależności w twoim życiu. Być może nie jesteś w stanie lub nie chcesz stanąć w obronie siebie samego. Być może brakuje ci odwagi i odmawiasz ustąpienia.

Jeśli śnisz, że ktoś ma jedną nogę, to odnosi się do nieudanego związku.

Jeśli jesteś kobietą i marzysz, że nogi są mocno owłosione, sugeruje to, że jesteś zbyt dominująca. Możesz być zbyt nadmiernie kontrolująca w związku. Jeśli próbujesz zatuszować swoje owłosione nogi, to wskazuje to na pasywną, agresywną naturę.

Sen, że jedna z twoich nóg jest krótsza niż druga, sugeruje, że istnieje pewien brak równowagi w pewnym aspekcie twojego życia. Większy nacisk i wagę kładziesz na jedną rzecz, ignorując jednocześnie inne ważne aspekty, które również wymagają uwagi.

Sen, że masz trzy lub więcej nóg oznacza, że ​​podejmujesz zbyt wiele projektów. Bierzesz na siebie więcej rzeczy, z których trudno jest tobie się rozliczyć. Niektóre z tych projektów przyniosą efekt przeciwny do zamierzonego.

Sen, że masz nogę kija lub drewnianą nogę sugeruje, że równowaga została przywrócona w twoim chaotycznym lub szaleńczym życiu. Jesteś w stanie wstać z pomocą i wsparciem innych. Ewentualnie, sen może kazać ci zwolnić obecne tempo i przyjąć drobną pomoc od przyjaznych ci ludzi. 

Sen, że są ślady ugryzień na nogach oznacza, że ​​musisz zachować ostrożność.

Ktoś nie chce, aby ci się udało, a nawet może próbować powstrzymać twoje wysiłki.

Jeśli śnisz, że masz zszywki lub szwy na nodze, oznacza to, że nie pozwalasz przeszkodom powstrzymać się od realizacji swoich celów.

Komentarze

Miałeś podobny sen? Dodaj swoją interpretację i podziel się z innymi...