Sennik - obiad

Sen o obiedzie to gotowość do przygód, marzy Ci się odpoczynek, jak i drobne szaleństwa.

Zwróć uwagę czy Twój stan emocjonalny jest odpowiedni - masz wystarczająco dużo energii czy Ci jej brakuje? We śnie warto również zwrócić uwagę na pożywienie jakim się karmisz - mówi ono o Twoim stylu życia i trybie, w jakim się znajdujesz. Zdrowe jedzenie to potwierdzenie prawidłowej formy.

Jeśli we śnie ktoś podaje Ci obiad to mamy do czynienia z pewnymi problemami i niedostatkami. Nie wszystko jest do końca tak jak byś tego chciał. Przemyśl swoją strategię i kroki, które uczynią Cię szczęśliwszym.

Gotowanie obiadu to zasób pomysłów, które nie zostały jeszcze zrealizowane - zwróć uwagę, bo może stracisz szanse na ich spełnienie? Nie warto rezygnować ze swoich marzeń. Tylko one mogą zapewnić Ci odpowiednią jakość życia.

Jedzenie obiadu stanowi zaproszenie na przyjęcie, jeśli je przyjmiesz może się okazać, że będziesz bardzo zadowolony. Każde ryzyko niesie ze sobą niepokój i obawę, ale może ono także przewidywać sukces. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana – jak to się mawia potocznie. 

Jeść obiad samemu jest oznaką biedy. Przyjrzyj się swoim wydatkom - może niewłaściwie je lokujesz? z każdej biedy można wyjść, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie trać nadziei, dasz radę.

Jedzenie obiadu z wieloma osobami to zbyt częste przejmowanie się. Przestań się zastanawiać czy  kogoś urazisz, bądź sobą i nie wymagaj od siebie tak wiele. Nikt nie jest wobec Ciebie tak wymagający jak Ty sam.

Dostanie zaproszenia na obiad to poznanie życzliwych ludzi. Otaczaj się nimi w życiu, a będziesz szczęśliwy. Pozwoli Ci to ustrzec się przed nielojalnymi ludźmi, którzy będą próbowali sprowadzić Cię na złą drogę.

Pusty stół we śnie odwołuje się natomiast do konfliktu z domownikami. Zwróć uwagę na swoje postępowanie, bądź rozważny. Czasem nie warto kłócić się z rodziną, nadal jest to nasza rodzina.