Sennik - Pająk

W tym okresie powinieneś zwrócić uwagę na siebie samego, niepewne wydają się kontakty z płcią przeciwną, nie daj się wplątać w niewłaściwe związki. Racjonalne myślenie pomoże Ci zachować umiar i uniknąć błędów. Należy obawiać się także wahań w dobrobycie i szczęściu. Ostrożne postępowanie zapewni stagnację i pomoże naprawić sytuację.

Pająk odnosi się także do kwestii seksualnych, ukazuje potrzeby namiętności. Wskazywać może na brak czułości, przyjrzyj się swojemu związkowi. Jeśli nie posiadasz partnera to zajrzyj w środek samego siebie i zastanów się co cię wzbrania przed związkiem. Dodatkowo uwikłanie w nieodpowiednie relacje może spowodować poczucie lęku i winy. Postaraj się wybierać mądrze. 

Zabijanie pająka we śnie oznacza, że możesz pokłócić się z partnerem lub bliską osobą. Czasem warto odpuścić i pójść na kompromis - każdy może mieć gorszy dzień. Po co psuć to co już osiągnęliście. 

Jeśli we śnie zostaniesz ugryziony przez pająka to zweryfikuj swoje otoczenie, wokół Ciebie znajdywać się mogą osoby nie do końca Ci wierne. Bądź rozważniejszy także w interesach, nie warto podejmować obecnie istotnych decyzji. Cierpliwość w tym wypadku popłaca najbardziej.

Dostrzeżenie wielu pająków naraz to szansa na zwiększenie dobrobytu bogactwa. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które mogą wspomóc Twój sukces. Zaufaj im chociaż częściowo i analizuj sytuację na bieżąco. 

Dostrzeżenie wielkiego pająka naprzeciwko Ciebie to szansa na sukces, o ile dokonasz prawidłowego wyboru. Możliwy jest także awans, spróbuj lepiej wykazać się w pracy. Zostanie to docenione.

Pająk, który Cię atakuje to ryzyko wykradnięcia majątku. Zwróć uwagę na swoje otoczenie i czy wokół Ciebie znajdują się prawdziwi przyjaciele. Manipulatorom podziękuj, szkoda na nich życia.

Strach przed pająkiem we śnie to znak, że trzeba bardziej zaufać ludziom, szczególnie tym, którzy interesują się Tobą i chcą dobrze. Być może doradzają Tobie, a ich nie słuchasz? Pomyśl nad tym.

Zabijać pająka we śnie  to dar dużych pieniędzy, jakie mogą pojawić się w Twoim życiu. 

Pająk tkający sieci oznacza że jesteś teraz zdolny do budowania szczęśliwego życia. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, nadchodzą pozytywne dla Ciebie zmiany. 

Czarny pająk symbolizuje niezadowolenie, jakie odczuwasz w sferze uczuć. Postaraj się naprawić te relacje, które można i oczyść umysł z tych, których naprawić się już nie da. Nie ciągnij za sobą tego bagażu. Pozostawienie przeszłości jest ważne dla teraźniejszości i dalszej przyszłości, która jest przed Tobą.

Pająk w domu oznacza poprawienie warunków finansowych, będziesz teraz znajdywać się w lepszej sytuacji, poczujesz ulgę. Wygląda na to, że Twoje wysiłki i trudy opłaciły się, możesz być z siebie zadowolony.

Tarantula oznacza wydatki, których się nie spodziewasz. Pilnuj swojego portfela, zadbaj także o to by nie podejmować obecnie pochopnych decyzji. Przyniesie to spokój, ale także wyprowadzi Cię na prostą.

Pająki chodzące po ciele to szansa na dodatkowy zarobek, może oznaczać nową pracę albo dodatkowe rozwiązania.

Pajęczyna oznacza dla Ciebie pomyślny okres, naciesz się nim i wykorzystaj go ja najlepiej. Nie zepsuj potencjalnego sukcesu swoimi humorami czy też złym nastawieniem.