Sennik - paraliz senny

Paraliż senny


Taki sen zwykle zwiastuje niepokojące i nagłe wydarzenie w Twoim życiu.

Jeśli we śnie samemu doświadczasz paraliżu, oznacza to, że musisz być przygotowany na niezbyt szczęśliwe wydarzenie, które niedługo Cię spotka. Nie możesz go uniknąć, bo nie zależy ono od Ciebie, ale możesz być świadomy, że coś takiego nastąpi i możesz się na to przygotować.

Jeśli śni Ci się jakaś piękna kobieta, która doświadcza paraliżu sennego, oznacza to, że masz koło siebie złośliwych ludzi, który Ci źle życzą i którym nie możesz ufać. Nie popełnij błędu i nie daj się zwieść miłym słowom. To tylko gra i udawanie. Te osoby chcą Cię tylko wykorzystać do swoich, niekoniecznie dobrych celów.

Sen o mężczyźnie, który doświadcza paraliżu, informuje o Twojej niedojrzałości emocjonalnej. Nie jesteś gotowy na związek ani na zakładanie rodziny. Zanim zaczniesz budować jakąś relację, powinieneś najpierw popracować nad sobą. W stanie, w jakim jesteś, nie uda Ci się stworzyć nic trwałego i wartościowego. Wszystkie Twoje związki będą trwały krótko i niczego nie wniosą w Twoje życie.

Dziecko z paraliżem sennym to zapowiedź szybkiego zakończenia Twoich kłopotów i zmartwień. Na Twojej drodze życiowej pojawi się ktoś, kto zupełnie bezinteresownie pomoże Ci je rozwiązać

Paraliż senny, który nie ustaje, to znak, że musisz być bardziej wytrwały w swoich postanowieniach. Bez większego samozaparcia niczego nie uda Ci się osiągnąć ani utrzymać. Wysiłek i ciężka praca jest nieunikniona, jeśli chcesz, żeby Twoje plany się zrealizowały.

Bardzo intensywny paraliż senny oznacza, że czujesz się niedowartościowany i nieszanowany. Uczucie to pogłębia się coraz bardziej i nie widzisz wyjścia z tej sytuacji. Niepotrzebnie tak uważasz i się zadręczasz.Porozmawiaj z kimś dla Ciebie ważnym, kto pomoże Ci uwierzyć w siebie.

Jeśli śnisz o starszej osobie, która doświadcza paraliżu, możesz spodziewać się spokojnej i szczęśliwej starości. Będziesz otoczony przez dobrych i kochających ludzi, którzy zadbają o Ciebie i sprawią, że będziesz czuł się potrzebny. Twoja starość będzie bardzo dobrym okresem w Twoim życiu. Wielu będzie Ci jej zazdrościć.

Małużonek który doswiadcza paraliżu oznacza niepowodzenie w miłości. Może też zwiastować złą passę w interesach. Postaraj się zatem rozsądnie wydawać pieniądze oraz inwestować z rozwagą. W miłości zachowaj spokój i kieruj się nie tylko sercem, ale też głową. Być może w ten sposób uda Ci się uniknąć problemów.