Sennik - Plaża

Bycie na plaży lub na brzegu jest jednym z najczęstszych snów.

Duże akweny, podobnie jak ocean, są głównie uważane za symbol nieświadomości i naszych emocji. Możemy myśleć o pływaniu w oceanie nieświadomości. Naturalne byłoby więc rozpoczęcie pływania z plaży, która jest miejscem przejścia między lądem, a oceanem.

Sen o plaży może być metaforą przejścia między świadomością, a nieświadomością; lub między stanami przebudzenia i śnienia.

Sen na plaży i wybrzeże

Plaża może również wskazywać na spotkanie między dwoma stanami umysłu - racjonalnym (piasek) i emocjonalnym (woda); lub jest to miejsce przejścia pomiędzy waszą fizyczną jaźnią a waszym duchowym ja.

Jeśli relaksujesz się na plaży, sen może wskazywać na bycie przepracowanym lub przeciążonym przez życie w stanie Jana co dzień lub może to oznaczać, że musisz po prostu być spokojniejszym i zrelaksowanym.

Jeśli stoisz na plaży patrząc na ocean, być może przygotowujesz się do poszukiwań własnej duszy; albo może masz zamiar "zanurzyć się" w coś; a może próbujesz "znaleźć siebie" w wodach nieświadomości.

Znaczenie domku na plaży we śnie

Dom we śnie zwykle reprezentuje ciebie, marzyciela lub twoje fizyczne ciało (dom twojej duszy). Dom na plaży może symbolizować to samo.

Jeśli jesteś w domu, jesteś przygotowany, lub jesteś w trakcie odkrywania swoich nieświadomych i / lub wypartych wspomnień i / lub emocji. Patrzenie na domek zewnątrz może wskazywać, że musisz spojrzeć na siebie lub bliżej poznać swoje emocje i wspomnienia.

Dom na plaży może również wskazywać na zabawę i relaks - może czas na wakacje?

Brzeg można również nazwać "Wybrzeżem" - brak większego wysiłku.

Pytania do ciebie samego:

• Co to jest stan oceanu - czy jest spokojny, przyjemny, nieprzystępny, itd.?

• Kto lub co jeszcze jest na plaży lub w wodzie?

• Czy jest dzień czy noc?

•Jaka jest pogoda?