Sennik - Pojazd

Auto nawiązuje do Twoich umiejętności kierowania, jednak nie pojazdem, a Tobą samym i życiem, relacjami z innymi ludźmi. Sposób w jaki pokierujesz swoje życie i energię zadecyduje o tym co osiągniesz. Sen mówi też o odpowiedzialności za własne poczynania, konsekwencje popełnionych już błędów - ich analiza pozwoli na oczyszczenie duszy i zapanowanie nad swoim życiem.

Jeśli jesteś piratem drogowym i nie są dla Ciebie ważne przepisy to oznacza, że ryzykujesz nie dotarciem do zamierzeń i celów. Skrywasz w sobie pragnienia starając się nie pokazać kim jesteś tak naprawdę.

Spokojna jazda oznacza, że twoje życie w chwili obecnej jest wyważone i racjonalne, dbasz o siebie i bliskich i starasz się poukładać swoje myśli, jednak panujesz nad sytuacją.

Zniszczone auto oznacza, że dopadło Cię osłabienie, które może wpłynąć teraz na Twoje życie. Warto być, zatem czujnym i nie dać się nierozsądnym decyzjom. Brak chęci do życia, którą możesz odczuwać, znudzenie codziennością to tylko chwilowy przystanek w Twoim życiu. Nie poddawaj się, spowolnij tempo i przeznacz właściwie nową energię.

Zakup auta to nowy początek, symbol przedsięwzięcia i zysków, bogactwa. Oznacza dla Ciebie nowe perspektywy