Sennik - Ślub

Ślub we śnie oznacza nowy początek lub zmianę sytuacji. Ślub odzwierciedla twoje problemy odnoszące się do zaangażowania i niezależności. Niekiedy, twój ślubny sen odnosi się do uczucia goryczy, smutku lub śmierci. Posiadają one znaczenie negatywne i podkreślają pewien lęk lub strach. Jeśli śnisz, że ślub nie idzie dobrze lub kończy się katastrofą, sugeruje to, że musisz natychmiast zareagować na negatywne emocje.

Jeśli śnisz, że uczestniczysz w weselu, zastanów się, jak się tam czujesz. Jeśli jesteś zdenerwowany lub smutny, oznacza to, że nie jesteś zadowolony z obecnego stanu swojego życia, relacji. Jeśli jesteś szczęśliwy, to zyskujesz nowy etap w życiu.

Sen że bierzesz ślub z twoim obecnym współmałżonkiem, oznacza twoją poślubioną błogość i szczęście. Wskazuje to na silne przywiązanie do siebie nawzajem. Może to również oznaczać nową fazę życia.

Sen, że planujesz z kimś ślub, ale nigdy tej osoby nie spotkałaś, to oznaka związku twojej kobiecej i męskiej strony. Jest to faza przejściowa, w której poszukujesz równowagi pomiędzy twoją agresywną stroną a posiadanymi emocjami.

Jeśli bierzesz ślub i śnisz o tym, to podkreśla to stres dotyczący wesela. Konflikty, napięcia z rodziną i teściami, strach przed zaangażowaniem i utrata niezależności mogą powodować lęk weselny.

 

Tort weselny:

Oznacza to harmonię i domowe szczęście. Cieszysz się życiem i masz przed sobą pozytywną przyszłość.

 

Suknia ślubna:

Jest to ocena obecnych relacji z partnerem.

 

Pierścionek zaręczynowy:

Wskazuje to na kompletność i wieczną miłość.

Sen o zgubieniu obrączki oznacza problem lub nierozwiązany konflikt w relacji.

Sen o złamanej obrączce może wskazywać na obawy, że twoje małżeństwo jest zagrożone. Jest to niekiedy ostrzeżenie, że nie powinieneś się żenić.

 

Znaczenie snów weselnych może się różnić w zależności od tego, czy jesteś już zamężna, czy chcesz być i jaki masz stosunek do tej sytuacji.

Śnienie o ślubie może oznaczać twoje zaangażowanie lub partnerstwo z kimś lub czymś.

Może wskazywać na związek lub połączenie męskich i żeńskich aspektów siebie.

Może być spełnieniem marzeń, jeśli chcesz wziąć ślub realnie.

Może wskazywać na przeglądanie i analizowanie statusu związku. Zastanów się, jak się czujesz - czy jesteś szczęśliwy czy niezadowolony z małżeństwa we śnie?

 

Żenić się z byłym:

Może wskazywać, że czas zaakceptować koniec związku, wskazywać na podobieństwa między byłym a obecnym związkiem.

 

Inni się żenią:

Sen o ślubie, w którym ktoś bierze ślub, może dotyczyć spraw związanych z niezależnością lub zaangażowaniem w związek. Może odpowiadać na twoje własne przemyślenia związane z uzyskiwaniem lub byciem w związku małżeńskim. Może sugerować uczucie zazdrości o szczęście innych.

Jeśli widzisz, jak inni biorą ślub, weź pod uwagę główne cechy charakteru młodej pary i ich wzajemne relacje.

 

Jeśli śnisz o sukni ślubnej lub obrączce ślubnej, możesz ocenić obecny związek i zastanowić się nad perspektywą zawarcia małżeństwa; być może rozważasz podjęcie zobowiązania wobec kogoś lub czegoś.

Jeśli jesteś kobietą i widzisz siebie w welonie ślubnym, możesz ukrywać swoje prawdziwe uczucia dotyczące małżeństwa.

Sen o planowaniu ślubu wskazuje na twoje przewidywania i podekscytowanie ślubem; lub możesz zgłębiać pomysł zawarcia związku małżeńskiego lub rozważenia swoich potencjalnych planów na przyszłość.