Sennik - Szpital klinika

 

Sen o szpitalu jest bardzo częstym snem.

Jeśli ostatnio tam bywałeś w rzeczywistości, jako pacjent lub jako gość, prawdopodobnie odzwierciedla to tą niedawną sytuację, która miała miejsce w Twoim życiu.

 

Sen, w którym śni Ci się duży, nowoczesny szpital, pokazuje Twoje dążenie do poukładanego życia i Twój pedantyczny charakter. Chcesz, żeby wszystko było najlepiej sterylnie czyste, jasne i nowe. Przedmioty, które Cię otaczają powinny być jak najlepszej jakości, a ludzie z którymi spędzasz czas powinni być najlepiej idealni, dobrze wyedukowani i porządnie ubrani. Takie nastawienie do życia może przysporzyć Ci wiele trudności. Jeśli śnisz taki sen, jest to ostrzeżenie, że myśląc w ten sposób, możesz wiele stracić i zostać sam.

 

Sen o małym, wiejskim szpitalu oznacza, że źle czujesz się w chaosie miasta i nie jest to miejsce, w którym mógłbyś czuć się szczęśliwy. Wpływ na to może mieć Twoja praca, której ostatnio jest dużo, czujesz się nią przytłoczony i przez to pozbawiony chęci do wszystkiego. Wieś lub małe miasteczko jest bardzo dobrym miejscem do osiedlenia się, zastanów się zatem, czy tam nie czułbyś się lepiej i dzięki temu nie odzyskałbyś dawnej energii.

 

Jeśli odwiedzasz kogoś w szpitalu, może to być sugestia, że w prawdziwym życiu czas już odwiedzić kogoś dawno nie widzianego.

 

Jeśli jesteś pacjentem szpitala i przyjmujesz gości, zwróć baczniejszą uwagę na swoje życie. Może grozić Ci jakiś wypadek. Staraj się postępować ostrożnie, jeździj zgodnie z przepisami, unikaj niebezpiecznych sytuacji i nie narażaj się niepotrzebnie na niebezpieczeństwo.

 

Jeśli we śnie wchodzisz do szpitala, oznacza to daleką podróż. Będzie to dla Ciebie zasłużony relaks i odpoczynek.

Sen o szpitalu psychiatrycznym oznacza, że dzieje się z Tobą lub w Twoim życiu coś niepokojącego. Nie potrafisz znaleźć równowagi psychicznej, jesteś zagubiony i źle się z tego powodu czujesz. Taki stan może doprowadzić do choroby. Nie powinieneś zatem zwlekać z odpoczynkiem i zadbaniem o siebie.

Jeśli odbierasz kogoś ze szpitala, może to być sygnał, że powinieneś komuś pomóc. Ktoś bardzo Cię teraz potrzebuje i nie potrafi sobie bez Ciebie poradzić.

Widok pustego szpitala oznacza lęk przed chorobą, operacjami i pobytem w różnego rodzaju  placówkach medycznych.

Jeśli we śnie jesteś lekarzem lub pielęgniarką w szpitalu, może to znaczyć, że ktoś potrzebuje Twojej rady w ważnej dla niego sprawie, ale wstydzi się o nią poprosić. Rozejrzyj się wokół siebie, być może będziesz wiedział kto to jest i sam zaoferujesz pomoc. Kiedyś sam możesz tego potrzebować, więc warto się nad tym zastanowić.

Sen o tym, że jesteś w szpitalu sprzątaczką, oznacza, że czujesz się niedowartościowany i nie umiesz funkcjonować bez pochwał i aprobaty otoczenia. Doceń siebie zamiast czekać na czyjąś pozytywną opinię.